Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica

Jesteś tutaj:

O jakości naszych studiów świadczy ocena Polskiej Komisji Akredytacyjnej. Jest ona niezależną, zewnętrzną instytucją akredytacyjną. Kontroluje jakość kształcenia we wszystkich uczelniach w Polsce.

Jest nam miło poinformować, że po raz kolejny kierunek Zarządzanie przeszedł pozytywną weryfikację Polskiej Komisji Akredytacyjnej. 

Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej w swojej decyzji stwierdziło, że proces kształcenia realizowany w Szkole Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku umożliwia studentom kierunku zarządzanie osiągnięcie założonych efektów uczenia się dla studentów pierwszego i drugiego stopnia profilu praktycznego.

Decyzja Polskiej Komisji Akredytacyjnej

 

rekrutacja

STUDIA PIERWSZEGO (LICENCJAT, INŻYNIER)
I DRUGIEGO (MAGISTER) STOPNIA
ORAZ JEDNOLITE MAGISTERSKIE

Iława

661 121 122

(wyłącznie w sprawach rekrutacji)

Wyszków

661 121 122

(wyłącznie w sprawach rekrutacji)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polityka prywatności | Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023 Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku.

Strona internetowa Szkoły Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku została sfinansowana w ramach realizacji projektu:  „Równość w edukacji 2.0 - kompleksowy program wsparcia w zakresie dostępności w Szkole Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, Oś Priorytetowa III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych