Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica

Jesteś tutaj:

Studia akredytowane przez PKA

O jakości naszych studiów świadczy ocena Polskiej Komisji Akredytacyjnej (PKA). Jest ona niezależną, zewnętrzną instytucją akredytacyjną. Kontroluje jakość kształcenia we wszystkich uczelniach w Polsce. Nasze kierunki studiów posiadają aktualną, pozytywną ocenę PKA.

Kształcimy hybrydowo

Modyfikujemy styl kształcenia zgodnie z oczekiwaniami naszych studentów. Dajemy ci możliwość dostosowania nauki do swoich potrzeb, aspiracji i trybu życia. Prowadzimy studia hybrydowo, co w praktyce oznacza to, że część zajęć odbywa się stacjonarnie na terenie uczelni, a część to spotkania zdalne online, w których możesz uczestniczyć np. w domu. Nauczanie hybrydowe to dla ciebie oszczędność czasu i pieniędzy, których nie musisz poświęcać na dojazdy.

Stypendia

Wierzymy w nagradzanie zaangażowania i wspieranie naszych studentek i studentów. Zapewniamy ci pomoc na wielu płaszczyznach. Podstawowym wsparciem, bo dotyczącym największej liczby naszych studentów są stypendia. Uzyskując stypendium masz szansę na studia właściwie za darmo.
Możesz otrzymać stypendium socjalne wynoszące nawet 1300 zł miesięcznie. Maksymalna, miesięczna kwota stypendium specjalnego dla osób niepełnosprawnych to kolejne 1300 zł, to dużo więcej niż miesięczna kwota czesnego. W roku 2022 przekazaliśmy naszym studentom stypendia na łączną kwotę ponad 3 milionów zł.

Odpowiedzialny partner

Jesteśmy na rynku edukacyjnym już ponad 30 lat. SWPW to poważny partner dla twoich edukacyjnych aspiracji i planów. Zaufało nam już ponad 45000 studentów – Ty też możesz.
U nas wybierzesz pomiędzy studiami licencjackimi, inżynierskimi, magisterskimi i podyplomowymi. Od ciebie zależy, jaką drogę pójdziesz. A niezdecydowanym pomocą służy doradca edukacyjny, który pomoże w obraniu odpowiedniej ścieżki kształcenia.

Współpracujemy z najlepszymi

SWPW to miejsce spotkań praktyków. Współpraca z doświadczonymi ekspertami zewnętrznymi pozwala na dostosowywanie naszej oferty do bieżących trendów i potrzeb rynku pracy. Zdobądź ekspercką wiedzę i umiejętności, które pomogą ci rozwijać karierę zawodową.

Jesteśmy blisko

Wielu studentów i absolwentów SWPW wskazuje naszą lokalizację jako duży atut. Ich pozytywne opinie są naszą najlepszą rekomendacją:

 avatar studencki  „Chcę się rozwijać i znam uczelnię, bo mieszkam niedaleko”
 avatar studencki  „Chcę zrobić coś dla siebie, a inni chwalą tę uczelnie i jest blisko”

 

 

Jesteśmy blisko także twoich potrzeb, reagując na wszelkie sugestie naszych studentów.

Stawiamy na wzajemną otwartość

Nasza oferta jest odpowiedzią na oczekiwania każdego, kto chce zdobyć nowe, zmienić lub poszerzyć swoje kwalifikacje zawodowe. Jest skierowana do tegorocznych absolwentów szkół średnich, ale także osób, które miały przerwę w edukacji. Wiemy, że każdy student ma indywidualne cele, a ścieżka kształcenia ma pomóc je realizować. Stawiamy na wzajemną otwartość i dobrą atmosferę studiowania. Przyjazna organizacja zajęć pozwoli ci na połączenie studiów z pracą i życiem prywatnym.

Absolwenci – najlepszy recenzent

Nikt lepiej nie zrecenzuje naszej działalności niż absolwenci SWPW, osoby, które spędziły z nami kilka ostatnich lat. To oni najlepiej wiedzą, jak działamy i czy to, co robimy, robimy dobrze.
Co roku Biuro Jakości Kształcenia przeprowadza badania ankietowe wśród absolwentów, którzy ukończyli studia rok oraz trzy lata wcześniej. Średnia ocena Uczelni w ostatnim badaniu wyniosła 4,4 w szkolnej skali ocen od 2 do 5.

przygotowanie do pracy

 

zadowolenie

Aktualności

Polityka prywatności | Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023 Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku.

Strona internetowa Szkoły Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku została sfinansowana w ramach realizacji projektu:  „Równość w edukacji 2.0 - kompleksowy program wsparcia w zakresie dostępności w Szkole Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, Oś Priorytetowa III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych