Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica

Jesteś tutaj:

Gazeta Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku jest tytułem ukazującym się od blisko 30 lat. To bezpłatne pismo akademickie ukazujące się raz w semestrze. Poza wersją tradycyjną dostępna jest również wersja online. Docieramy do szerokiego grona studentów zarówno w Płocku, jak i w Iławie oraz Wyszkowie. Dodatkowo Gazeta SWPW kolportowana jest podczas różnego rodzaju przedsięwzięć edukacyjnych, w których uczestniczymy. Tematyka artykułów odnosi się do życia Uczelni. Odnaleźć w niej można również teksty popularno – naukowe.

Zachęcamy do przygotowania i przekazania celem publikacji artykułów o charakterze popularno – naukowym. Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie tekstów o objętości do 3500 znaków na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub kontakt telefoniczny z redakcją.

Kontakt do redakcji:
09-402 Płock, al. Kilińskiego 12, budynek A, pokój nr 7
tel. 24 366 41 35
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Numery archiwalne:

Umieść reklamę swojej firmy na łachach Gazety Akdemickiej Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku

Aktualności

Polityka prywatności | Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023 Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku.

Strona internetowa Szkoły Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku została sfinansowana w ramach realizacji projektu:  „Równość w edukacji 2.0 - kompleksowy program wsparcia w zakresie dostępności w Szkole Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, Oś Priorytetowa III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych