Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica

Jesteś tutaj:

Wsparcie finansowe

Chciałbyś podjąć studia, ale martwisz o finanse. Obawiasz się, że nie będziesz miał środków na opłacenie czesnego. Sprawdź, w jaki sposób możemy ci pomóc.

Chciałbyś podjąć studia, ale martwisz o finanse. Obawiasz się, że nie będziesz miał środków na opłacenie czesnego. Sprawdź, w jaki sposób możemy ci pomóc.

Ratalny system opłat

Zdajemy sobie sprawę, że jednorazowa opłata czesnego może być dla ciebie dużym obciążeniem. Dlatego właśnie prowadzimy dogodny dla naszych studentów system opłat ratalnych za studia. To TY decydujesz o wyborze rodzaju płatności za dany semestr.

Dla bezpieczeństwa czesne możesz opłacić przelewem bankowym lub przy użyciu terminala płatniczego w kasie uczelni.

Stypendia

Pamiętaj – stypendia we Włodkowicu przyznawane są także studiom studiów ZAOCZNYCH. Uzyskując stypendium masz szansę na studia właściwie za darmo.

Możesz otrzymać stypendium wynoszące nawet 750 zł miesięcznie. W roku 2019 przekazaliśmy naszym studentom stypendia na łączną kwotę ponad 3 milionów zł (3 117 780 zł).

Przyznajemy stypendia socjalne, dla osób niepełnosprawnych, a także stypendia Rektora za osiągnięcia w nauce lub sporcie. Wspieramy także naszych studentów, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej wypłacając im jednorazowe zapomogi. W minionym roku na ten cel przeznaczyliśmy blisko 250 tysięcy zł.

Rabaty w czesnym dla naszych absolwentów

Bycie absolwentem Włodkowica po prostu się opłaca.

Wszystkim naszym absolwentom przysługują upusty:

  • w czesnym na studiach podyplomowych dla absolwentów studiów I i II stopnia w SWPW
  • w czesnym na studiach podyplomowych dla absolwentów studiów podyplomowych SWPW
  • we wpisowym na studia II stopnia dla absolwentów studiów I stopnia SWPW

 

Brak ukrytych opłat

Wszystkie koszta związane ze studiowaniem w SWPW są ogólnodostępne. Mamy dogodny system opłat ratalnych. U nas płacisz tylko za 10 miesięcy (za realny czas nauki, a nie za wakacje)!

Kredyt studencki

Pamiętaj także o możliwości skorzystania z kredytu studenckiego. Dowiedz się więcej na stronie Banku Gospodarstwa Krajowego otwiera się w nowej karcie i w swoim banku.

(Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku nie prowadzi działalności kredytowej)

Akademik

Będąc studentem Włodkowica zapłacisz mniej za nocleg w naszym akademiku Sprawdź szcegóły.

Aktualności

Fanpage Facebook (otwiera się w nowej karcie)Kanał You Tube (otwiera się w nowej karcie)Polityka prywatności | Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021 Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku.

Strona internetowa Szkoły Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku została sfinansowana w ramach realizacji projektu:  „Równość w edukacji 2.0 - kompleksowy program wsparcia w zakresie dostępności w Szkole Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, Oś Priorytetowa III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych