Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica

Jesteś tutaj:

Wsparcie finansowe

Chciałbyś podjąć studia, ale martwisz o finanse. Obawiasz się, że nie będziesz miał środków na opłacenie czesnego. Sprawdź, w jaki sposób możemy ci pomóc.

Ratalny system opłat

Zdajemy sobie sprawę, że jednorazowa opłata czesnego może być dla ciebie obciążeniem. Dlatego właśnie prowadzimy dogodny dla naszych studentów system opłat ratalnych za studia. To TY decydujesz o wyborze rodzaju płatności za dany semestr.

Stypendia

Zapewniamy ci pomoc na wielu płaszczyznach. Podstawowym wsparciem, bo dotyczącym największej liczby naszych studentów są stypendia. Uzyskując stypendium możesz zyskać więcej niż wynosi czesne. Pamiętaj, że jedna osoba może ubiegać się o kilka rodzajów wsparcia.

Kwoty stypendiów wahają się od kilku do nawet kilkunastu tysięcy złotych – warto więc sprawdzić, jakie masz możliwości. Pamiętaj, by złożyć dokumenty w odpowiednim terminie.

Będąc naszym studentem możesz ubiegać się o:

Rabaty w czesnym dla naszych absolwentów

Bycie absolwentem Włodkowica po prostu się opłaca. Wszystkim naszym absolwentom przysługują upusty:

  • w czesnym na studiach podyplomowych dla absolwentów studiów I i II stopnia w SWPW
  • w czesnym na studiach podyplomowych dla absolwentów studiów podyplomowych SWPW
  • we wpisowym na studia II stopnia dla absolwentów studiów I stopnia SWPW

 Brak ukrytych opłat

Wszystkie koszta związane ze studiowaniem w SWPW są ogólnodostępne. Mamy dogodny system opłat ratalnych. U nas płacisz tylko za 10 miesięcy (za realny czas nauki, a nie za wakacje)!

Aktualności

Polityka prywatności | Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023 Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku.

Strona internetowa Szkoły Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku została sfinansowana w ramach realizacji projektu:  „Równość w edukacji 2.0 - kompleksowy program wsparcia w zakresie dostępności w Szkole Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, Oś Priorytetowa III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych