Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica

Jesteś tutaj:

Jak wygląda Rektorat? Czym jest Sala Senatu? I kim w ogóle jest Rektor? Na te i wiele innych pytań odpowiedzieliśmy podczas wizyty niezwykłych gości. Naszą uczelnię odwiedziły dzieci na co dzień uczące się w Szkole Podstawowej w Liszynie. Honory gospodarza pełniła prof. Małgorzata Kamińska, prorektor ds. studenckich i ogólnych.

Podczas zwiedzania uczniowie odwiedzili m.in. serce uczelni czyli Dziekanat. Mogli zasiąść w łamach studenckich i zobaczyć jak wygląda wykład. Olbrzymi entuzjazm wzbudziły zajęcia informatyczne, gdzie mogli poznać tajniki programowania, czy dotknąć świata VR. Zajęcia dla przyszłych informatyków przygotował dr inż. Robert Żak. Na naszych małych gościach bardzo duże wrażenie zrobiło centrum sportowo – rekreacyjne oraz magazyny biblioteczne, na co niedostępne dla osób postronnych. Uczniom z Liszyna oczywiście towarzyszył nasz Orzeł Włodek.

 

rekrutacja

STUDIA PIERWSZEGO (LICENCJAT, INŻYNIER)
I DRUGIEGO (MAGISTER) STOPNIA
ORAZ JEDNOLITE MAGISTERSKIE

Iława

661 121 122

(wyłącznie w sprawach rekrutacji)

Wyszków

661 121 122

(wyłącznie w sprawach rekrutacji)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polityka prywatności | Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023 Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku.

Strona internetowa Szkoły Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku została sfinansowana w ramach realizacji projektu:  „Równość w edukacji 2.0 - kompleksowy program wsparcia w zakresie dostępności w Szkole Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, Oś Priorytetowa III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych