Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica

Jesteś tutaj:

Prezentacji rezultatów eksploracji badawczych studentów kierunków pedagogicznych Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku została poświęcona sesja tematyczna pt. „Badania pedagogiczne studentów – przykłady i dobre praktyki”. Odbyła się ona w Towarzystwie Naukowym Płockim.  Przedstawiono różne rozwiązania metodologiczne oraz propozycje zastosowania metod zbierania i analizy danych. Studenci zapoznali uczestników sesji z koncepcjami badawczymi przyjętymi w zrealizowanych pracach dyplomowych oraz kluczowymi wynikami i wnioskami z badań własnych. Podzielili się także swoimi doświadczeniami dotyczącymi przebiegu procesu planowania i realizacji poszukiwań badawczych.
Spotkanie poprowadziła prof. Małgorzata Kamińska, Prorektor ds. studenckich i ogólnych naszej Uczelni.

rekrutacja

STUDIA PIERWSZEGO (LICENCJAT, INŻYNIER)
I DRUGIEGO (MAGISTER) STOPNIA
ORAZ JEDNOLITE MAGISTERSKIE

Iława

661 121 122

(wyłącznie w sprawach rekrutacji)

Wyszków

661 121 122

(wyłącznie w sprawach rekrutacji)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polityka prywatności | Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023 Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku.

Strona internetowa Szkoły Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku została sfinansowana w ramach realizacji projektu:  „Równość w edukacji 2.0 - kompleksowy program wsparcia w zakresie dostępności w Szkole Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, Oś Priorytetowa III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych