Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica

Jesteś tutaj:

Już po raz trzeci odbyło się spotkanie w ramach projektu Promoting Equal and Pacific youth-led Communities - P.E.A.C.E.- w ramach Programu ERASMUS + Key Action 2.

Po Atenach i Rzymie przyszedł czas na szkolenie w murach naszej Uczelni.

W spotkaniu oprócz strony polskiej uczestniczyli przedstawiciele CrowdAid A.P.S. - Ente del Terzo Settore (Włochy) i Action for the Civil Society (Grecja). Dwudniowe szkolenie nosiło tytuł “NOT TODAY, NOT TOMORROW. LEGISLATIVE INSTRUMENTS AGAINST WAR”. Prowadzone było przez praktyków, zajmujących się zawodowo omawianymi tematami.  W część merytoryczną zaangażowali się nasi studenci z kierunków Zarządzanie i Bezpieczeństwo narodowe.

Poza częścią szkoleniową nasi goście uczestniczyli w pokazie ratownictwa medycznego podczas konfliktów zbrojnych. Wygospodarowano także czas na zwiedzanie naszego pięknego Płocka. Spotkanie w Płocku było ostatnim warsztatem dla młodych uczestników projektu, jakie zostało zaplanowane w ramach projektu PEACE.

rekrutacja

STUDIA PIERWSZEGO (LICENCJAT, INŻYNIER)
I DRUGIEGO (MAGISTER) STOPNIA
ORAZ JEDNOLITE MAGISTERSKIE

Iława

661 121 122

(wyłącznie w sprawach rekrutacji)

Wyszków

661 121 122

(wyłącznie w sprawach rekrutacji)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polityka prywatności | Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023 Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku.

Strona internetowa Szkoły Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku została sfinansowana w ramach realizacji projektu:  „Równość w edukacji 2.0 - kompleksowy program wsparcia w zakresie dostępności w Szkole Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, Oś Priorytetowa III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych