Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica

Jesteś tutaj:

Tym razem studentki z pedagogiki resocjalizacyjnej uczestniczyły w wizycie w Zakładzie Karnym w Płocku. Doświadczenie bezcenne. W ramach spotkania rozmawiały z wychowawcami oraz dyrektorem szkoły, która funkcjonuje na terenie Zakładu Karnego.

Poznały trudy, ale też szanse, jakie daje tego typu placówka.  Dowiedziały się, jak w praktyce działa instytucja penitencjarna od strony organizacyjnej, prawnej oraz resocjalizacyjnej.

Opiekunem wizyty była mgr Joanna Kamińska-Wójcik

wizyta w zakładzie karnym

rekrutacja

STUDIA PIERWSZEGO (LICENCJAT, INŻYNIER)
I DRUGIEGO (MAGISTER) STOPNIA
ORAZ JEDNOLITE MAGISTERSKIE

Iława

661 121 122

(wyłącznie w sprawach rekrutacji)

Wyszków

661 121 122

(wyłącznie w sprawach rekrutacji)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polityka prywatności | Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023 Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku.

Strona internetowa Szkoły Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku została sfinansowana w ramach realizacji projektu:  „Równość w edukacji 2.0 - kompleksowy program wsparcia w zakresie dostępności w Szkole Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, Oś Priorytetowa III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych