Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica

Jesteś tutaj:

Studenci kierunku Zarządzanie oraz Bezpieczeństwa Narodowego uczestniczyli w dwudniowym szkoleniu dotyczącym roli młodzieży w budowaniu i krzewieniu pokoju na świecie. Odbył się ono w Rzymie. Opiekunem grupy była dr Agnieszka Łuczak.

Celem spotkania było przekazanie uczestnikom podstawowych informacji nt. strategii budowania pokoju, identyfikacji wyzwań stojących przed młodzieżą w budowaniu pokoju oraz wskazanie na potencjalne sposoby rozwiązania sytuacji konfliktowych. Zajęcia zwracały uwagę na znaczenie efektywnej komunikacji i aktywnego słuchania oraz technik rozwiązywania konfliktów i mediacji w sytuacjach konfliktowych. Podczas spotkania omówiono rolę młodzieży w budowaniu pokoju, prezentując inspirujące przykłady działań pokojowych inicjowanych przez młodych ludzi.

Wyjazd odbył się w ramach projektu Promoting Equal and Pacific youth-led Communities - P.E.A.C.E.- w ramach Programu ERASMUS + Key Action 2. Kolejne spotkanie zaplanowane jest w czerwcu w Płocku.

rekrutacja

STUDIA PIERWSZEGO (LICENCJAT, INŻYNIER)
I DRUGIEGO (MAGISTER) STOPNIA
ORAZ JEDNOLITE MAGISTERSKIE

Iława

661 121 122

(wyłącznie w sprawach rekrutacji)

Wyszków

661 121 122

(wyłącznie w sprawach rekrutacji)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polityka prywatności | Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023 Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku.

Strona internetowa Szkoły Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku została sfinansowana w ramach realizacji projektu:  „Równość w edukacji 2.0 - kompleksowy program wsparcia w zakresie dostępności w Szkole Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, Oś Priorytetowa III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych