Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica

Jesteś tutaj:

"Resocjalizacja w zakładzie karnym - realia i perspektywy" to kolejne spotkanie z cyklu seminariów pedagogicznych, na które zaprosiliśmy studentów i wykładowców, głównie z kierunku Pedagogika. Tym razem naszym gościem był Piotr Gomułka. Rozmowę poprowadziła prof. Małgorzata Kamińska, Prorektor ds. studenckich i ogólnych naszej uczelni.

Pan Piotr Gomułka jest wieloletnim pracownikiem Zakładu Karnego w Płocku oraz Centralnego Zarządu Służby Więziennej w Warszawie. Był wychowawcą, kierownikiem działu penitencjarnego oraz zastępcą dyrektora w ZK w Płocku. W CZSW w Warszawie pracował na stanowisku starszego specjalisty i zajmował się m.in. współpracą z instytucjami i organizacjami pozarządowymi, realizacją projektów, organizacją i prowadzeniem szkoleń, zarządzaniem środkami Funduszu Sprawiedliwości w zakładach karnych i aresztach śledczych.
Spotkanie było poświęcone wymianie wiedzy i doświadczeń praktycznych na temat różnych aspektów procesu resocjalizacji w zakładach karnych.

 

piotr gomułka spotkanie

rekrutacja

STUDIA PIERWSZEGO (LICENCJAT, INŻYNIER)
I DRUGIEGO (MAGISTER) STOPNIA
ORAZ JEDNOLITE MAGISTERSKIE

Iława

661 121 122

(wyłącznie w sprawach rekrutacji)

Wyszków

661 121 122

(wyłącznie w sprawach rekrutacji)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polityka prywatności | Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023 Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku.

Strona internetowa Szkoły Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku została sfinansowana w ramach realizacji projektu:  „Równość w edukacji 2.0 - kompleksowy program wsparcia w zakresie dostępności w Szkole Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, Oś Priorytetowa III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych