Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica

Jesteś tutaj:

Rozwijaj Kontakty Biznesowe i zdobądź 20 000 zł! Wyjątkowa szansa dla studentów i doktorantów z Płocka, Gostynina i Sierpca.

Oficjalnie zainaugurowaliśmy program Płocka Akademia Przedsiębiorczości i Innowacji. Jest on realizowany przez przez Startup Academy we współpracy ze Stowarzyszeniem Academia Economica.

Czy marzysz o rozwijaniu swojego przedsiębiorczego potencjału? Ta szansa jest dla Ciebie! Płocka Akademia Przedsiębiorczości i Innowacyjności to inicjatywa, która zaprasza ambitnych studentów i doktorantów z Płocka i okolic do aktywnego udziału.
Co Cię czeka? Intensywne BootCampy, warsztaty, sesje mentoringowe i doradcze - kompleksowe wsparcie, które otworzy przed Tobą nowe możliwości. To także szansa na cenne nagrody finansowe i rzeczowe!
Wszystko zaczyna się dwudniowym Bootcampem, 8-9 czerwca. To dopiero początek bogatego programu rozwojowego, który oferuje nie tylko wiedzę, ale także wsparcie doświadczonych mentorów i menedżerów innowacji oraz dedykowany proces inkubacji. Skupiamy się na dwóch głównych obszarach: biznesowym i technologicznym.
Rekrutacja trwa do 29 maja, a najlepsze zespoły mają szansę na nagrody o łącznej wartości 20 000 zł! To niepowtarzalna okazja dla studentów i doktorantów z Płocka i okolic, nawet tych studiujących poza regionem.

Dołącz do innowacyjnej społeczności! Zgłoś się już teraz na stronie: https://startupacademy.pl/inkubacja-plock/

Płocka Akademia Przedsiębiorczości i Innowacyjności jest finansowana ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.
Nie przegap tej wyjątkowej szansy na rozwój i sukces!

Płocka Akademia Przedsiębiorczości i Innowacji 1 Płocka Akademia Przedsiębiorczości i Innowacji 2

 

 

rekrutacja

STUDIA PIERWSZEGO (LICENCJAT, INŻYNIER)
I DRUGIEGO (MAGISTER) STOPNIA
ORAZ JEDNOLITE MAGISTERSKIE

Iława

661 121 122

(wyłącznie w sprawach rekrutacji)

Wyszków

661 121 122

(wyłącznie w sprawach rekrutacji)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polityka prywatności | Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023 Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku.

Strona internetowa Szkoły Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku została sfinansowana w ramach realizacji projektu:  „Równość w edukacji 2.0 - kompleksowy program wsparcia w zakresie dostępności w Szkole Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, Oś Priorytetowa III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych