Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica

Jesteś tutaj:

Dołącz do programu „Sprawny staż” i zdobywaj doświadczenie w największych firmach w Polsce. Fundacja Grupy ERGO Hestia Integralia staruje z III edycją projektu. Jeśli posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności i studiujesz lub jesteś absolwentem/ absolwentką do 30 roku życia, zapraszamy do aplikowania. Mamy dla Ciebie ofertę płatnych, wakacyjnych staży w wielu branżach.

„Sprawny staż” to szansa na rozpoczęcie kariery w jednej z 12 międzynarodowych firm. W III edycji programu biorą udział: Accenture, Bayer, Credit Agricole, Deloitte, ERGO Hestia, IKEA, mBank, ORLEN, Procter&Gamble, Rossmann, Siemens Healthineers, State Street. Praktyki rozpoczynają się w lipcu i trwają minimum 3 miesiące. Wynagrodzenie brutto wynosi 4 872 zł za pełen miesiąc. Niektóre firmy proponują więcej!

Zdobądź staż i rozwijaj swoją karierę. W zależności od Twoich zainteresowań, możesz wybierać spośród 30 ofert w wielu różnych branżach jak administracja, analiza danych, chemia, finanse, IT, komunikacja i PR, logistyka, prawo, zarządzanie zasobami ludzkimi itp. Staże są realizowane w formule zdalnej, hybrydowej lub stacjonarnej. Dodatkowo ERGO Hestia zapewnia zwrot kosztów zakwaterowania dla osób, które zdecydują się przeprowadzić do Trójmiasta. Dla najlepszych kandydatów istnieje szansa na kontynuację kariery!

Wszystkie oferty znajdziesz na stronie: sprawnystaz.pl

Osoby, które dołączą do „Sprawnego stażu” zyskają, m.in.:

 • doświadczenie w uznanej, renomowanej firmie,
 • możliwość nauki od ekspertów z branży,
 • atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości min. 4 872 zł/ miesiąc,
 • bezcenne kontakty,
 • przyjazne, otwarte na potrzeby osób z niepełnosprawnościami miejsce pracy,
 • możliwość realizacji ambitnych projektów i ciekawych zadań,
 • udział w pionierskim projekcie łączącym biznes ze środowiskiem studentów i studentek z niepełnosprawnościami,
 • wsparcie doradcze w budowaniu dalszej ścieżki kariery.

W I i II edycji staże odbyło 38 osób. Po zakończeniu programu 40 proc. z nich kontynuowało współpracę z pracodawcą.

Nie zwlekaj i prześlij nam swoje CV. Rekrutacja trwa do 26 maja 2024 r. Aplikuj na stronie sprawnystaz.pl!

Proces rekrutacji składa się z dwóch głównych etapów:

 1. Pierwszy etap prowadzony jest przez Fundację Integralia. Rozmowy kwalifikacyjne odbywają się przez cały okres naboru (stacjonarnie lub online).
 2. Drugi etap prowadzony jest przez firmę, która realizuje staż.

Wysyłając zgłoszenie już dziś, zwiększasz swoją szansę na udział w projekcie!

Patronat nad programem „Sprawny staż” objęli: Karta Różnorodności koordynowana przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu, Pracodawcy Pomorza, Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa (AHK Polska), Uniwersytet Gdański, Uniwersytet Warszawski, Politechnika Gdańska, Akademia Leona Koźmińskiego, Magazyn My Company, Wyborcza.biz, Radio 357 oraz Life On Wheelz.

W razie pytań, skontaktuj się z nami:

Fundacja Grupy ERGO Hestia na rzecz integracji zawodowej osób z niepełnosprawnościami Integralia

rekrutacja

STUDIA PIERWSZEGO (LICENCJAT, INŻYNIER)
I DRUGIEGO (MAGISTER) STOPNIA
ORAZ JEDNOLITE MAGISTERSKIE

Iława

661 121 122

(wyłącznie w sprawach rekrutacji)

Wyszków

661 121 122

(wyłącznie w sprawach rekrutacji)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polityka prywatności | Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023 Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku.

Strona internetowa Szkoły Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku została sfinansowana w ramach realizacji projektu: „Równość w edukacji 2.0 - kompleksowy program wsparcia w zakresie dostępności w Szkole Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, Oś Priorytetowa III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych