Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica

Jesteś tutaj:

Modelarnia Aeroklubu Ziemi Mazowieckiej to niezwykłe miejsce, gdzie zarówno młodsi, jak i starsi poznają tajniki tworzenia fantastycznych modeli i zagłębiają się w meandry lotnictwa.
Studenci pedagogiki mieli możliwość uczestniczyć w zajęciach z pedagogiki czasu wolnego, które nadawane były bezpośrednio z płockiej Modelarni.
O miniaturowym lotnictwie opowiadał Instruktor Marcin Lipiński, który połączył siły z dr. Danielem Korzanem. Modelarnia Płock dziękujemy za super spotkanie.

 

rekrutacja

STUDIA PIERWSZEGO (LICENCJAT, INŻYNIER)
I DRUGIEGO (MAGISTER) STOPNIA
ORAZ JEDNOLITE MAGISTERSKIE

Iława

661 121 122

(wyłącznie w sprawach rekrutacji)

Wyszków

661 121 122

(wyłącznie w sprawach rekrutacji)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polityka prywatności | Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023 Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku.

Strona internetowa Szkoły Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku została sfinansowana w ramach realizacji projektu:  „Równość w edukacji 2.0 - kompleksowy program wsparcia w zakresie dostępności w Szkole Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, Oś Priorytetowa III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych