Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica

Jesteś tutaj:

W ramach doskonalenia kompetencji nauczycieli akademickich odbył się wykład otwarty prof. SWPW dr. hab. Władysława Błasiaka na temat „Lepsza sztuczna inteligencja niż naturalna głupota”. Pan Profesor opowiedział o swoich doświadczeniach w wykorzystaniu narzędzia CHAT GPT 4.0 oraz wyzwaniach, przed którymi stoją już dziś wykładowcy i studenci, a także nauczyciele i uczniowie w kontaktach ze sztuczną inteligencją.

Poniżej grafika wygenerowana przez Pana Profesora za pomocą CHAT GPT 4.0

grafika ai, robot i kobieta z bukietem kwiatów

rekrutacja

STUDIA PIERWSZEGO (LICENCJAT, INŻYNIER)
I DRUGIEGO (MAGISTER) STOPNIA
ORAZ JEDNOLITE MAGISTERSKIE

Iława

661 121 122

(wyłącznie w sprawach rekrutacji)

Wyszków

661 121 122

(wyłącznie w sprawach rekrutacji)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polityka prywatności | Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023 Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku.

Strona internetowa Szkoły Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku została sfinansowana w ramach realizacji projektu:  „Równość w edukacji 2.0 - kompleksowy program wsparcia w zakresie dostępności w Szkole Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, Oś Priorytetowa III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych