Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica

Jesteś tutaj:

Spotkania z pracodawcą to cykl, w ramach którego studenci mają możliwość porozmawiania z przedstawicielami lokalnego rynku pracy. To znakomita sposobność do zapoznania się z profilem działalności oraz ofertą przedsiębiorstw. To płaszczyzna do wymiany spostrzeżeń oraz praktycznych rozwiązań.

Tym razem studenci kierunku zarządzanie spotkali się z przedstawicielami PZU Życie s.a. Zajęcia poprowadzili: p. Wojciech Łengowik oraz p. Joanna Majchrzak.

 

grupa osób siedzi w sali wykładowej

 

rekrutacja

STUDIA PIERWSZEGO (LICENCJAT, INŻYNIER)
I DRUGIEGO (MAGISTER) STOPNIA
ORAZ JEDNOLITE MAGISTERSKIE

Iława

661 121 122

(wyłącznie w sprawach rekrutacji)

Wyszków

661 121 122

(wyłącznie w sprawach rekrutacji)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polityka prywatności | Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023 Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku.

Strona internetowa Szkoły Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku została sfinansowana w ramach realizacji projektu:  „Równość w edukacji 2.0 - kompleksowy program wsparcia w zakresie dostępności w Szkole Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, Oś Priorytetowa III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych