Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica

Jesteś tutaj:

Nasza Uczelnia przystąpiła do 21. Edycji Ogólnopolskiego Turnieju pt.: Młoda Krew Ratuje Życie 2023- 2024.

Krew można oddawać indywidualnie w  placówce Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa (CK i K), w okresie do 31 maja 2024, jako krew oddaną w ramach Turnieju pamiętając o zgłoszeniu tego faktu pracownikowi C Ki K i uzyskaniu pieczątki i podpisu na stosownym zaświadczeniu.

Jeżeli chcesz oddać krew, weź ze sobą dowód osobisty lub inny dokument tożsamości za zdjęciem i nr PESEL. Koordynatorami Turnieju „ Młoda Krew Ratuje Życie” z ramienia Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku są: dr Marianna Cichocka i dr Maria Chmielewska. Nie trzeba być członkiem  Akademickiego Koła PCK, aby wziąć udział w Turnieju – własną krwią może podzielić się każdy bezinteresownie, na zasadzie wolontariatu, z potrzeby serca. „Podarujmy więc cząstkę siebie drugiemu człowiekowi”.

Jeżeli nie możemy oddać krwi sami to starajmy się zainspirować innych poprzez promocję honorowego krwiodawstwa. Więcej informacji odnaleźć można na stronie www.pck.pl w zakładce KRWIODAWSTWO. Pamiętaj – Krew jest niezastąpiona żadnymi środkami farmaceutycznymi.

Co minutę potrzebny jest litr krwi – to od dwóch dawców! Każdego dnia potrzeba ponad 1000 litrów krwi – to aż 2000 dawców! Stale jest potrzebna krew każdej grupy. Także Twoja!

Akademickie Koło Polskiego Czerwonego Krzyża przy naszej Uczelni funkcjonuje od 13 marca 2008r. Powstało z inicjatywy Parlamentu Studentów SWPW, we współpracy z ówczesnym prorektorem ds. studenckich – doc. Dr. Andrzejem Gałkowskim. Opiekunem i koordynatorem działalności Koła została wybrana dr Marianna Cichocka ówczesny prezes ZR PCK w Płocku i tą funkcję sprawuje do dziś.

W ramach porozumieniem ZR PCK z Panią Dziekan Kolegium Studiów Pedagogicznych i Wychowania Fizycznego Szkoły Wyższej Im Pawła Włodkowica w Płocku, prorektorką  ds. studenckich, prof. SWPW, dr hab. Małgorzatą Kamińską, za pośrednictwem koordynatorki AK PCK SWPW dr Mariany Cichockiej nasza Uczelnia przystąpiła do 21 Edycji Ogólnopolskiego Turnieju pt.: Młoda Krew Ratuje Życie 2023- 2024.

Regulamin Ogólnopolskiego Turnieju pt.:„ Młoda Krew Ratuje Życie” 2023- 2024

rekrutacja

STUDIA PIERWSZEGO (LICENCJAT, INŻYNIER)
I DRUGIEGO (MAGISTER) STOPNIA
ORAZ JEDNOLITE MAGISTERSKIE

Iława

661 121 122

(wyłącznie w sprawach rekrutacji)

Wyszków

661 121 122

(wyłącznie w sprawach rekrutacji)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polityka prywatności | Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023 Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku.

Strona internetowa Szkoły Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku została sfinansowana w ramach realizacji projektu:  „Równość w edukacji 2.0 - kompleksowy program wsparcia w zakresie dostępności w Szkole Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, Oś Priorytetowa III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych