Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica

Jesteś tutaj:

Studentki Terapii pedagogicznej z elementami pedagogiki Montessori pracują z pomocami rozwojowymi w warunkach edukacji domowej. Przedmiotem zajęć była edukacja matematyczna, językowa oraz przyrodnicza (kosmiczna).
W zakresie edukacji kosmicznej studentki układały cykle rozwojowe różnych gatunków zwierząt oraz zapoznały się ze swoim miejscem we wszechświecie wykorzystując puzzle warstwowe.
Panie pracowały z tablicą setki oraz zgłębiały tajemnice ułamków. Wielkim zainteresowaniem cieszyła się również praca że "złotym materiałem" oraz szorstkimi i rowkowanymi cyframi.
Także dzięki przestrzennym bryłom nauka o częściach mowy również przestała być straszna.
Zajęcia w przestrzeni domowej dają wiele możliwości i pozwalają na aktywne zapoznanie się z materiałem rozwojowym.

rekrutacja

STUDIA PIERWSZEGO (LICENCJAT, INŻYNIER)
I DRUGIEGO (MAGISTER) STOPNIA
ORAZ JEDNOLITE MAGISTERSKIE

Iława

661 121 122

(wyłącznie w sprawach rekrutacji)

Wyszków

661 121 122

(wyłącznie w sprawach rekrutacji)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polityka prywatności | Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023 Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku.

Strona internetowa Szkoły Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku została sfinansowana w ramach realizacji projektu:  „Równość w edukacji 2.0 - kompleksowy program wsparcia w zakresie dostępności w Szkole Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, Oś Priorytetowa III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych