Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica

Jesteś tutaj:

Studentki Pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej wzięły udział w ciekawym szkoleniu "Młodzież wolna od uzależnień”. To pełne przydatnej wiedzy przedsięwzięcie wpisuje się w praktyczny profil naszej uczelni. Zadanie publiczne zrealizowano w ramach Wojewódzkiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii Województwa Mazowieckiego.
Mogło do niego dojść dzięki Fundacji na Rzecz Bezpieczeństwa "FENIKS" i dr Iwonie Szczęsnej. Zadanie publiczne dofinansowano ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.

 

Uczestniczki szkolenia Młodzież wolna od uzależnień

rekrutacja

STUDIA PIERWSZEGO (LICENCJAT, INŻYNIER)
I DRUGIEGO (MAGISTER) STOPNIA
ORAZ JEDNOLITE MAGISTERSKIE

Iława

661 121 122

(wyłącznie w sprawach rekrutacji)

Wyszków

661 121 122

(wyłącznie w sprawach rekrutacji)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polityka prywatności | Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023 Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku.

Strona internetowa Szkoły Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku została sfinansowana w ramach realizacji projektu:  „Równość w edukacji 2.0 - kompleksowy program wsparcia w zakresie dostępności w Szkole Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, Oś Priorytetowa III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych