Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica

Jesteś tutaj:

Studenci specjalności Bezpieczeństwo i higiena pracy uczestniczyli w wizycie studyjnej w siedzibie jednego z płockich producentów i dystrybutorów środków ochrony pracowników.

W ramach przedmiotu Środki ochrony indywidualnej (5. semestr nauki) słuchaczom zaprezentowano sprzęt ochrony pracowników. Jednocześnie mogli oni praktycznie sprawdzić i porównać hełmy ochronne, elementy ochrony układu oddechowego oraz inne wyposażenie. Ciesząca się wśród studentów dużym uznaniem wycieczka idealnie uzupełniła utylitarny charakter kształcenia w tej specjalności na naszej Uczelni.

Foto: Paweł Maciejewski

rekrutacja

STUDIA PIERWSZEGO (LICENCJAT, INŻYNIER)
I DRUGIEGO (MAGISTER) STOPNIA
ORAZ JEDNOLITE MAGISTERSKIE

Iława

661 121 122

(wyłącznie w sprawach rekrutacji)

Wyszków

661 121 122

(wyłącznie w sprawach rekrutacji)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polityka prywatności | Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023 Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku.

Strona internetowa Szkoły Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku została sfinansowana w ramach realizacji projektu:  „Równość w edukacji 2.0 - kompleksowy program wsparcia w zakresie dostępności w Szkole Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, Oś Priorytetowa III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych