Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica

Jesteś tutaj:

Od 2000 r. WFEO – Światowa Federacja Organizacji Inżynierskich (istniejąca od 1968 r.) wspólnie z UNESCO organizuje, co 4 lata Światowe Kongresy Inżynierów poświęcone najważniejszym problemom cywilizacji i udziałowi inżynierów w ich rozwiązywaniu. Ostatni VII WEC odbył się w dniach 11 – 13 października 2023 r. w Pradze i zgromadził ok. 2500 inżynierów z 76 krajów. Uczestnicy WEC przyjęli przesłanie (Deklaracja WAC 2023 znajduje się poniżej).

Światowa Federacja Organizacji Inżynierskich oraz UNESCO wyszły także z inicjatywą obchodów międzynarodowego Dnia Inżyniera - święta, które podkreśla rolę twórców techniki i znaczenie ich pracy dla społeczeństwa. Światowy Dzień Inżynierii Zrównoważonego Rozwoju jest obchodzony corocznie począwszy od 4 marca 2020 roku.

Federacja Stowarzyszeń Naukowo - Technicznych NOT organizuje po raz piąty polskie obchody Światowego Dnia Inżyniera, które odbędą się 4 marca 2024 r. w Warszawskim Domu Technika NOT. Tegorocznemu świętu przyświeca hasło: „Inżynierskie rozwiązania dla zrównoważonego świata”.

rekrutacja

STUDIA PIERWSZEGO (LICENCJAT, INŻYNIER)
I DRUGIEGO (MAGISTER) STOPNIA
ORAZ JEDNOLITE MAGISTERSKIE

Iława

661 121 122

(wyłącznie w sprawach rekrutacji)

Wyszków

661 121 122

(wyłącznie w sprawach rekrutacji)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polityka prywatności | Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023 Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku.

Strona internetowa Szkoły Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku została sfinansowana w ramach realizacji projektu:  „Równość w edukacji 2.0 - kompleksowy program wsparcia w zakresie dostępności w Szkole Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, Oś Priorytetowa III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych