Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica

Jesteś tutaj:

Biblioteka Uczelniana uruchomiła bezpłatny dostęp dla naszych studentów do IBUK Libra. Dajemy ci dostęp do ponad 600 pozycji.

Z serwisu IBUK Libra (www.libra.ibuk.pl) można korzystać:

  • stacjonarnie w naszych bibliotekach (Płock, Iława, Wyszków)
  • zdalnie, po otrzymaniu kodu PIN do zdalnego logowania

Jak uzyskac kod?
Kody są udostępniane po zgłoszeniu na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., bądź można uzyskać je osobiście w Bibliotece SWPW w Płocku, a także w filiach.

By uzyskać dostęp do publikacji należy założyć jednorazowe konta osobiste myIBUK, umożliwiającego m.in. korzystanie z zaawansowanych funkcji do pracy z tekstem (dodawanie zakładek, zaznaczanie fragmentów tekstu, wprowadzanie własnych notatek, tagowanie fragmentów, wyszukiwanie w tekście).

Jak uzyskać dostęp do IBUK Libra?
Trzeba wejść na stronę http://libra.ibuk.pl, następnie zalogować się na swoje konto MyIbuk i wpisać PIN uzyskany w bibliotece. Wówczas otrzymuje się bezpłatny dostęp do tych publikacji 

Czym jest IBUK Libra?
IBUK Libra to najlepsza w Polsce czytelnia online, powstała z inicjatywy Wydawnictwa Naukowego PWN. Działa nieprzerwanie od 2008 roku, zapewniając dostęp do stale rozbudowywanej bazy legalnych, rzetelnych źródeł. Platforma obejmuje elektroniczne publikacje naukowe, specjalistyczne, podręczniki akademickie, monografie oraz zasoby edukacyjne (słowniki, encyklopedie itp.) z portfolio Grupy PWN S.A., działającej na polskim rynku już od ponad 70 lat.

rekrutacja

STUDIA PIERWSZEGO (LICENCJAT, INŻYNIER)
I DRUGIEGO (MAGISTER) STOPNIA
ORAZ JEDNOLITE MAGISTERSKIE

Iława

661 121 122

(wyłącznie w sprawach rekrutacji)

Wyszków

661 121 122

(wyłącznie w sprawach rekrutacji)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polityka prywatności | Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023 Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku.

Strona internetowa Szkoły Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku została sfinansowana w ramach realizacji projektu:  „Równość w edukacji 2.0 - kompleksowy program wsparcia w zakresie dostępności w Szkole Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, Oś Priorytetowa III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych