Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica

Jesteś tutaj:

Elbląska Rada Konsultacyjna Osób Niepełnosprawnych zaprasza do wzięcia udziału w projekcie Absolwent. Adresowany jest on do studentów, którzy realizują ostatni lub przedostatni semestr nauki w szkole wyższej lub są absolwentami szkoły wyższej (do 5 lat po ukończeniu studiów) oraz posiadają aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności. Beneficjentom projektu oferowane są płatne staże, możliwość odbycia wybranych przez zainteresowanych szkoleń oraz wsparcie w poszukiwaniu pracy i zatrudnieniu. 

Informacje:

Tel. 516264836, 552326935

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

rekrutacja

STUDIA PIERWSZEGO (LICENCJAT, INŻYNIER)
I DRUGIEGO (MAGISTER) STOPNIA
ORAZ JEDNOLITE MAGISTERSKIE

Iława

661 121 122

(wyłącznie w sprawach rekrutacji)

Wyszków

661 121 122

(wyłącznie w sprawach rekrutacji)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polityka prywatności | Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023 Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku.

Strona internetowa Szkoły Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku została sfinansowana w ramach realizacji projektu:  „Równość w edukacji 2.0 - kompleksowy program wsparcia w zakresie dostępności w Szkole Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, Oś Priorytetowa III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych