Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica

Jesteś tutaj:

Po raz drugi spotkaliśmy się w murach naszej Uczelni, by uczestniczyć w wykładzie otwartym. Tym razem 7 października  2023 r. odbyło się spotkanie z prof. dr. hab. Krzysztofem Rubachą nt. "Możliwości i granice wyjaśniania w naukach społecznych badających edukację". 

Prof. Krzysztof Rubacha to autor licznych publikacji z zakresu metodologii badań społecznych, modeli jakościowej analizy danych, wielozmiennowych modeli ilościowej analizy danych.
Wykład odbył się w ramach projektu „Cykl interdyscyplinarnych spotkań naukowych - Nauka i Wiedza w praktyce”.
Dziękujemy Towarzystwu Naukowemu Płockiemu za współpracę.

rekrutacja

STUDIA PIERWSZEGO (LICENCJAT, INŻYNIER)
I DRUGIEGO (MAGISTER) STOPNIA
ORAZ JEDNOLITE MAGISTERSKIE

Iława

661 121 122

(wyłącznie w sprawach rekrutacji)

Wyszków

661 121 122

(wyłącznie w sprawach rekrutacji)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polityka prywatności | Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023 Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku.

Strona internetowa Szkoły Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku została sfinansowana w ramach realizacji projektu:  „Równość w edukacji 2.0 - kompleksowy program wsparcia w zakresie dostępności w Szkole Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, Oś Priorytetowa III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych