Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica

Jesteś tutaj:

Przedstawiciele naszej Uczelni uczestniczyli w Polskich Dniach Montessori, które odbyły się w Opolu w dn. 2 – 4 czerwca. Dr Elżbieta Pędraszewska – Iskrzak oraz dr Maria Chmielewska przedstawiły warsztat edukacyjno – terapeutyczy. Nosił on tytuł: „Oblicza lasu – od prehistorii do współczesności”. Podczas prezentacji paniom towarzyszyła Helena Iskrzak, uczennica Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego nr 1 w Płocku.

rekrutacja

STUDIA PIERWSZEGO (LICENCJAT, INŻYNIER)
I DRUGIEGO (MAGISTER) STOPNIA
ORAZ JEDNOLITE MAGISTERSKIE

Iława

661 121 122

(wyłącznie w sprawach rekrutacji)

Wyszków

661 121 122

(wyłącznie w sprawach rekrutacji)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polityka prywatności | Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023 Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku.

Strona internetowa Szkoły Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku została sfinansowana w ramach realizacji projektu:  „Równość w edukacji 2.0 - kompleksowy program wsparcia w zakresie dostępności w Szkole Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, Oś Priorytetowa III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych