Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica

Jesteś tutaj:

Studia we Włodkowicu to przede wszystkim łączenie teorii z praktyką. 6 maja 2023 roku grupa studentek VI semestru studiów licencjackich o specjalności pedagogika resocjalizacyjna odbyła wizytę w Zakładzie Karnym w Płocku.  Studentki poznały specyfikę pracy funkcjonariuszy służby więziennej, warunki bytowe osadzonych, formy zatrudnienia i aktywizacji w warunkach izolacji więziennej. Wizytowały m.in. centrum dowodzenia, cele mieszkalne, celę zabezpieczającą, łaźnię, szkołę. Były zainteresowane formami zatrudnienia skazanych, wynagrodzeniem i zasadami indywidualizacji w przyznawaniu kar i nagród. Dowiedziały się, jak wygląda rekrutacja do służby więziennej i jak przebiega kariera awansowa funkcjonariusza służby więziennej. Było to kolejne cenne doświadczenie w przygotowaniu do przyszłej pracy zawodowej.

rekrutacja

STUDIA PIERWSZEGO (LICENCJAT, INŻYNIER)
I DRUGIEGO (MAGISTER) STOPNIA
ORAZ JEDNOLITE MAGISTERSKIE

Iława

661 121 122

(wyłącznie w sprawach rekrutacji)

Wyszków

661 121 122

(wyłącznie w sprawach rekrutacji)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polityka prywatności | Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023 Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku.

Strona internetowa Szkoły Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku została sfinansowana w ramach realizacji projektu:  „Równość w edukacji 2.0 - kompleksowy program wsparcia w zakresie dostępności w Szkole Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, Oś Priorytetowa III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych