Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica

Jesteś tutaj:

W dniu 7 maja 2023 r. studentki II semestru studiów magisterskich naszej uczelni wraz z wykładowcą dr Iwoną Szczęsną  odwiedziły w ramach zajęć terenowych Placówkę Opiekuńczo-Wychowawczą Typu Rodzinnego „Nasz Nowy Dom” w Ruszkowie. Zaprzyjaźniona placówka zmaga się z wieloma trudnościami, dlatego też studentki postanowiły pomóc jej na miarę swoich możliwości. Nieocenioną pomocą okazało się malowanie pokoi dzieci, które wymagały odświeżenia. Integracja podczas pracy była ciekawym i niezapomnianym przeżyciem. Dzieci chętnie pomagały i opowiadały o swoim życiu. Kolejnym etapem zajęć było przeprowadzenie z dziećmi wywiadów, podczas których udało się uzupełnić brakujące informacje o historie ich życia. Miłym zaskoczeniem był przygotowany poczęstunek, który również był okazją do dalszych rozmów. Kierownictwo placówki wręczyło studentkom indywidualne podziękowania oraz na ręce dr Iwony Szczęsnej, podziękowania dla całej społeczności uczelnianej.

Ugruntowanie zdobytych umiejętności, kształtowanie postaw i kompetencji społecznych, nauka pracy w zespole i organizacja czasu pracy, a także integracja środowiska studenckiego to niezaprzeczalne zalety terenowych warsztatów dla studentów pedagogiki.

rekrutacja

STUDIA PIERWSZEGO (LICENCJAT, INŻYNIER)
I DRUGIEGO (MAGISTER) STOPNIA
ORAZ JEDNOLITE MAGISTERSKIE

Iława

661 121 122

(wyłącznie w sprawach rekrutacji)

Wyszków

661 121 122

(wyłącznie w sprawach rekrutacji)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polityka prywatności | Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023 Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku.

Strona internetowa Szkoły Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku została sfinansowana w ramach realizacji projektu:  „Równość w edukacji 2.0 - kompleksowy program wsparcia w zakresie dostępności w Szkole Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, Oś Priorytetowa III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych