Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica

Jesteś tutaj:

Gościmy w naszej uczelni dr hab. Katerynę Binystką z Ukrainy, reprezentującą Chmielnicką Akademię Humanistyczno-Pedagogiczną. W poniedziałek, 6 marca 2023 pani doktor spotkała się z Rektorem SWPW, prof. Zbigniewem Kruszewskim. Tematyka spotkania dotyczyła wymiany doświadczeń akademickich.

7.03.2023 odbyło się spotkania z przedstawicielami kadry dydaktycznej oraz prorektorami i dziekanami kolegiów SWPW. Rozmowa toczyła się wokół problemów kształcenia w Ukrainie w czasie kryzysu wojennego, propozycji współpracy pomiędzy uczelniami w zakresie wymiany doświadczeń i wspólnych publikacji naukowych. 

rektor spotkanie

spotkanie wtorek

rekrutacja

STUDIA PIERWSZEGO (LICENCJAT, INŻYNIER)
I DRUGIEGO (MAGISTER) STOPNIA
ORAZ JEDNOLITE MAGISTERSKIE

Iława

661 121 122

(wyłącznie w sprawach rekrutacji)

Wyszków

661 121 122

(wyłącznie w sprawach rekrutacji)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polityka prywatności | Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023 Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku.

Strona internetowa Szkoły Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku została sfinansowana w ramach realizacji projektu:  „Równość w edukacji 2.0 - kompleksowy program wsparcia w zakresie dostępności w Szkole Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, Oś Priorytetowa III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych