Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica

Jesteś tutaj:

30 października 2022 r. w iławskiej filii Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica studenci pedagogiki wzięli udział w warsztacie pt. Problemy zdrowia psychicznego uczniów. Po czym rozpoznać? Jak pomóc? Warsztat został zorganizowany w ramach Warmińsko-Mazurskiego Tygodnia Kariery 2022 pod hasłem RÓWNOWAGA PSYCHICZNA WE WSPÓŁCZESNYM ŚWIECIE.

Z badań prowadzonych w wielu ośrodkach w Polsce i na świecie wynika, że coraz więcej dzieci i młodzieży boryka się z zaburzeniami psychicznymi. Należą do nich: depresja, lęki, zaburzenia zachowania. Młodzi ludzie podejmują próby samobójcze, dokonują samookaleczeń. Dlatego tak ważne jest, aby przyszli pedagodzy umieli rozpoznać zachowania młodego człowieka, które odbiegają od normy oraz jak można mu pomóc.

Warsztat przygotowała i przeprowadziła dr Elżbieta Mudrak, która jest członkinią Paktu dla Rozwoju Poradnictwa Zawodowego. Zajęcia odbyły się w ramach współpracy iławskiej filii Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Olsztynie.4

zdj 2

zdj 1

rekrutacja

STUDIA PIERWSZEGO (LICENCJAT, INŻYNIER)
I DRUGIEGO (MAGISTER) STOPNIA
ORAZ JEDNOLITE MAGISTERSKIE

Iława

661 121 122

(wyłącznie w sprawach rekrutacji)

Wyszków

661 121 122

(wyłącznie w sprawach rekrutacji)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polityka prywatności | Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023 Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku.

Strona internetowa Szkoły Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku została sfinansowana w ramach realizacji projektu:  „Równość w edukacji 2.0 - kompleksowy program wsparcia w zakresie dostępności w Szkole Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, Oś Priorytetowa III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych