Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica

Jesteś tutaj:

Platforma EPALE zaprasza do udziału w konkursie.
Jesteś studentem? Interesujesz się edukacją dorosłych? Napisz artykuł na temat dobrej praktyki edukacyjnej i zdobądź atrakcyjne nagrody!
Można wygrać:
• cykl 4 spotkań z doradcą zawodowym
• lampę pierścieniową Yongnuo YN-308.
A dla wszystkich uczestników przewidziano
• udział w warsztatach online.
Znasz ciekawe rozwiązania w edukacji dorosłych, którymi warto podzielić się ze społecznością edukatorów? Chcesz zaprezentować projekt albo inicjatywę, która przyniosła pozytywne rezultaty, np. w zakresie rozwijania kompetencji osób dorosłych, kształtowania ich aktywności społecznej czy planowania kariery zawodowej? A może przetestowałeś/przetestowałaś metodę czy technikę kształcenia, która wyjątkowo dobrze sprawdza się w pracy z dorosłymi?
Jeśli zawierają one w sobie potencjał innowacji, są trwałe i możliwe do zastosowania w innych organizacjach, opisz taką dobrą praktykę i podziel się refleksjami na jej temat.
Organizatorzy czekają na teksty do 31 grudnia 2022 r.
Więcej informacji o konkursie: https://epale.ec.europa.eu/pl/content/konkurs-dla-studentow-edukacja-doroslych-w-praktyce.
EPALE – Elektroniczna platforma na rzecz uczenia się dorosłych w Europie to międzynarodowa, otwarta społeczność edukatorów osób dorosłych. Umożliwia nawiązywanie kontaktów z edukatorami z całej Europy i uczenie się od nich, dzięki wpisom na blogu, dyskusjom i wyszukiwarce partnerów, jak również dzięki konferencjom, webinarom, warsztatom i innym wydarzeniom networkingowym. EPALE jest inicjatywą Komisji Europejskiej finansowaną ze środków programu Erasmus+. Platforma dostępna jest w 35 krajach i funkcjonuje w 32 językach. Skupia obecnie ponad 120 tys. użytkowników w całej Europie w tym ponad 10 tys. użytkowników z Polski. Zapraszamy na EPALE: https://epale.ec.europa.eu/pl.

Baner Konkurs Epale 640x382

rekrutacja

STUDIA PIERWSZEGO (LICENCJAT, INŻYNIER)
I DRUGIEGO (MAGISTER) STOPNIA
ORAZ JEDNOLITE MAGISTERSKIE

Iława

661 121 122

(wyłącznie w sprawach rekrutacji)

Wyszków

661 121 122

(wyłącznie w sprawach rekrutacji)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polityka prywatności | Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023 Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku.

Strona internetowa Szkoły Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku została sfinansowana w ramach realizacji projektu:  „Równość w edukacji 2.0 - kompleksowy program wsparcia w zakresie dostępności w Szkole Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, Oś Priorytetowa III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych