Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica

Jesteś tutaj:

Studenci kierunku pedagogika, specjalność resocjalizacja II semestru studiów magisterskich wzięli udział w zajęciach terenowych podczas II Pikniku organizowanego przez Europejską Fundację na rzecz Osób Potrzebujących E.F.O.P. Odbył się on 4 czerwca 2022 roku. 

Dzięki społeczności uczelnianej Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku, zbiórka darów rzeczowych dla wychowanków placówek opiekuńczo-wychowawczych zakończyła się sukcesem. Zabawki, gry planszowe, książki, przybory szkolne, itp. trafiły do wychowanków Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych: „Horyzont” w Strzałkach, „Lepsze Jutro” w Kleniewie, „Nasz Nowy Dom” w Ruszkowie, „Nowy Start” w Gostyninie i „Przystań” w Gostyninie.

W czasie II Pikniku Fundacji E.F.O.P. studenci naszej Uczelni zaproponowali dzieciom: malowanie twarzy, robienie baniek mydlanych, gry sprawnościowe, pokaz i ćwiczenie resuscytacji krążeniowo-oddechowej, loterię fantową, zabawę samochodami zdalnie sterowanymi itd. Zasadniczą częścią zajęć terenowych była możliwość przeprowadzenia wywiadów z podopiecznymi placówek opiekuńczo-wychowawczych na temat funkcjonowania dzieci w tych placówkach, jak również adaptacji do warunków placówek, w których przebywają.

4 6 2022

4 6 2022 1

rekrutacja

STUDIA PIERWSZEGO (LICENCJAT, INŻYNIER)
I DRUGIEGO (MAGISTER) STOPNIA
ORAZ JEDNOLITE MAGISTERSKIE

Iława

661 121 122

(wyłącznie w sprawach rekrutacji)

Wyszków

661 121 122

(wyłącznie w sprawach rekrutacji)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Fanpage Facebook (otwiera się w nowej karcie)Kanał You Tube (otwiera się w nowej karcie)Polityka prywatności | Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021 Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku.

Strona internetowa Szkoły Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku została sfinansowana w ramach realizacji projektu:  „Równość w edukacji 2.0 - kompleksowy program wsparcia w zakresie dostępności w Szkole Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, Oś Priorytetowa III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych