Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica

Jesteś tutaj:

W dniach 15 i 28 maja 2022 roku w Kolegium Studiów Pedagogicznych i Wychowania Fizycznego odbyły się gościnne wykłady dr. Vladyslava Belana dla studentów studiów magisterskich i licencjackich na kierunku pedagogika. Dr Vladyslav Belan pochodzi z Ukrainy i jest pracownikiem Kuratorium Oświaty w Kijowie. Naukowo zajmuje się problemami kształcenia na odległość. W roku akademickim 2019/2020 odbywał staż naukowy w naszej uczelni w ramach umowy o współpracy międzynarodowej pomiędzy Szkołą Wyższą im. Pawła Włodkowica w Płocku a Wydziałem Pedagogiki Ogólnej i Filozofii Edukacji Narodowej Akademii Nauk Pedagogicznych Ukrainy. Tematyka wykładów dotyczyła wykorzystania metod grywalizacji na zajęciach o przyrodzie oraz technologii nauczania na odległość podczas pandemii koronawirusa i działań wojennych.

rekrutacja

STUDIA PIERWSZEGO (LICENCJAT, INŻYNIER)
I DRUGIEGO (MAGISTER) STOPNIA
ORAZ JEDNOLITE MAGISTERSKIE

Iława

661 121 122

(wyłącznie w sprawach rekrutacji)

Wyszków

661 121 122

(wyłącznie w sprawach rekrutacji)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polityka prywatności | Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023 Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku.

Strona internetowa Szkoły Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku została sfinansowana w ramach realizacji projektu:  „Równość w edukacji 2.0 - kompleksowy program wsparcia w zakresie dostępności w Szkole Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, Oś Priorytetowa III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych