Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica

Jesteś tutaj:

W ramach działań zmierzających do umiędzynarodowienia aktywności naszej Uczelni, zorganizowane zostało ciekawe wydarzenie. W dniu 9 kwietnia 2022 roku, Oleksii Sysoiev docent Międzynarodowego Uniwersytetu w Kijowie wygłosił wykład pod tytułem Military strategy in marketing. W zajęciach wzięli udział studenci Kolegium Studiów Zarządzania i Bezpieczeństwa naszej Uczelni, a także pracownicy Kolegium. Doc. Sysoiev przedstawił tezę o możliwości wykorzystania strategii stosowanych w konfliktach zbrojnych w działaniach marketingowych współczesnego rynku. Szczególne zainteresowanie wzbudziła analiza uwzględniająca skalę konfliktu (skalę rynku), aktorów konfliktu (firmy i ich konkurencja), a także stosowane metody w ujęciu ofensywnym i defensywnym. Ciekawym punktem wykładu było także odniesienie wybranych strategii militarnych do działań liderów rynkowych i stosowanych przez nich strategii zachowania dominującej pozycji rynkowej. Wykład pokazał studentom inny punkt widzenia marketingu, zwłaszcza międzynarodowego, a przywołane liczne przykłady dały możliwość wizualizacji omawianych kwestii. Po wykładzie docent Oleksii Sysoiev odpowiadał na liczne pytania słuchaczy w rozmowach indywidualnych, co świadczyło o dużym zainteresowaniu poruszoną tematyką. Wykład prowadzony był w całości w języku angielskim.

wyklad 9 04 22

rekrutacja

STUDIA PIERWSZEGO (LICENCJAT, INŻYNIER)
I DRUGIEGO (MAGISTER) STOPNIA
ORAZ JEDNOLITE MAGISTERSKIE

Iława

661 121 122

(wyłącznie w sprawach rekrutacji)

Wyszków

661 121 122

(wyłącznie w sprawach rekrutacji)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Fanpage Facebook (otwiera się w nowej karcie)Kanał You Tube (otwiera się w nowej karcie)Polityka prywatności | Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021 Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku.

Strona internetowa Szkoły Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku została sfinansowana w ramach realizacji projektu:  „Równość w edukacji 2.0 - kompleksowy program wsparcia w zakresie dostępności w Szkole Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, Oś Priorytetowa III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych