Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica

Jesteś tutaj:

Mamy dla Państwa niepowtarzalną propozycję. 

Dla studentów studiów podyplomowych w zakresie Historii. Historii i społeczeństwa przy złożeniu dokumentów na drugi zakres studiów podyplomowych w b. r. akademickim Wiedza o społeczeństwie całkowity koszt studiów drugiego zakresu wynosi 1600.00 zł.

Dla absolwentów studiów podyplomowych w zakresie Historii. Historii i społeczeństwa przy złożeniu dokumentów na drugi zakres studiów podyplomowych w b. r. akademickim Wiedza o społeczeństwie całkowity koszt studiów drugiego zakresu wynosi 1600.00 zł.

Dla studentów studiów podyplomowych w zakresie Wiedza o społeczeństwie Historii. Historii i społeczeństwa przy złożeniu dokumentów na drugi zakres studiów podyplomowych Historii. Historii i społeczeństwa w b. r. akademickim  całkowity koszt studiów drugiego zakresu wynosi 1600.00 zł.

Dla absolwentów studiów podyplomowych w zakresie Wiedza o społeczeństwie Historii. Historii i społeczeństwa przy złożeniu dokumentów na drugi zakres studiów podyplomowych Historii. Historii i społeczeństwa w b. r. akademickim  całkowity koszt studiów drugiego zakresu wynosi 1600.00 zł.

Bliższe informacje: 24 366 41 00, 366 41 50, 661 121 122

rekrutacja

STUDIA PIERWSZEGO (LICENCJAT, INŻYNIER)
I DRUGIEGO (MAGISTER) STOPNIA
ORAZ JEDNOLITE MAGISTERSKIE

Iława

661 121 122

(wyłącznie w sprawach rekrutacji)

Wyszków

661 121 122

(wyłącznie w sprawach rekrutacji)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polityka prywatności | Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023 Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku.

Strona internetowa Szkoły Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku została sfinansowana w ramach realizacji projektu:  „Równość w edukacji 2.0 - kompleksowy program wsparcia w zakresie dostępności w Szkole Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, Oś Priorytetowa III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych