Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica

Jesteś tutaj:

Prosimy o zapoznanie się z apelem Rektora Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku:

"Szanowni Państwo! Drodzy studenci i słuchacze!

W imieniu Senatu Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku, apeluję i proszę wszystkich nauczycieli akademickich, pracowników, studentów oraz słuchaczy, którzy dotychczas się nie zaszczepili przeciwko Covid-19, aby podjęli decyzję o zaszczepieniu się.
Jako wspólnota Włodkowica powinniśmy pokładać ufność w wiedzy naukowej. Szczepionka jest owocem nauki – zwiększa naszą odporność przeciw wirusowi, a przez to chroni zdrowie i życie.  Zaszczepienie się, to nie tylko odpowiedzialność za siebie, ale także za wszystkich, z którymi się kontaktujemy.

Szanowni Państwo! Drodzy studenci i słuchacze!

Dzięki naszej odpowiedzialności i trosce możemy tę pandemię znacząco ograniczyć, a nawet wyeliminować z naszego życia.
Przypominam jednocześnie, że na terenie Uczelni obowiązuje reżim sanitarny tj. obowiązek noszenia maseczek ochronnych oraz dezynfekcja rąk.

Prof. Zbigniew Kruszewski – Rektor"

rektor szczepienie

rekrutacja

STUDIA PIERWSZEGO (LICENCJAT, INŻYNIER)
I DRUGIEGO (MAGISTER) STOPNIA
ORAZ JEDNOLITE MAGISTERSKIE

Iława

661 121 122

(wyłącznie w sprawach rekrutacji)

Wyszków

661 121 122

(wyłącznie w sprawach rekrutacji)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Fanpage Facebook (otwiera się w nowej karcie)Kanał You Tube (otwiera się w nowej karcie)Polityka prywatności | Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021 Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku.