Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica

Jesteś tutaj:

Trzy prace dyplomowe naszych absolwentów zyskały uznanie w organizowanym corocznie, przez Prezydenta Miasta Płocka konkursie „Dyplom dla Płocka”. Został on zorganizowany po raz szesnasty.

W kategorii prac magisterskich nagrodę pierwszego stopnia uzyskała p. Katarzyna Czerniakowska za pracę „Uwarunkowania i znaczenie rozwoju zielonych innowacji oraz idei smart city w Gminie – Miasto Płock”, napisaną pod kierunkiem dr. Rafała Borkowskiego. W tej samej kategorii wyróżnienie otrzymała p. Daria Piotrowska. Pod kierunkiem prof. SWPW dr hab. Małgorzaty Kamińskiej napisała ona pracę pt. „Ocena przygotowania dzieci do nauki czytania i pisania w przedszkolu na podstawie opinii nauczycieli i rodziców w środowisku miejskim i wiejskim”
W kategorii prac licencjackich wyróżnienie uzyskała p. Gabriela Sadecka za pracę pt. „Współczesne kierunki zarządzania w sektorze publicznym na przykładzie Muzeum Mazowieckiego w Płocku”. Promotorem pracy była prof. dr hab. Jadwiga Suchecka.

Gratulujemy!!!

rekrutacja

STUDIA PIERWSZEGO (LICENCJAT, INŻYNIER)
I DRUGIEGO (MAGISTER) STOPNIA
ORAZ JEDNOLITE MAGISTERSKIE

Iława

661 121 122

(wyłącznie w sprawach rekrutacji)

Wyszków

661 121 122

(wyłącznie w sprawach rekrutacji)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Fanpage Facebook (otwiera się w nowej karcie)Kanał You Tube (otwiera się w nowej karcie)Polityka prywatności | Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021 Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku.