Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica

Jesteś tutaj:

Zarządzanie

Poziom: studia I stopnia

Czas trwania: 3 lata (6 semestrów)

Uzyskany tytuł: licencjat

Specjalności:

Chcesz zostać menedżerem lub prowadzić zespół projektowy? Marzysz o prowadzeniu własnej firmy? A może chcesz zostać fachowcem w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy? Jeśli odpowiedź na któreś z tych pytań brzmi „tak” to studia na kierunku zarządzanie są właśnie dla ciebie.

Zarządzanie to kierunek o profilu praktycznym. Duża część zajęć odbywa w formie warsztatów, ćwiczeń i projektów. Zdobądź wiedzę od najlepszych i nawiąż bezcenne kontakty w środowisku biznesowym. Dzięki zajęciom prowadzonym przez praktyków zdobędziesz aktualną i poszukiwaną na rynku pracy wiedzę.

Jako przyszły menedżer/menedżerka będziesz wykorzystywać podstawy zarządzania organizacjami. Poznasz zagadnienia związane z finansami, czy przedsiębiorczością. Pokażemy ci jak zarządzać zespołem ludzi. W trakcie studiów w SWPW nauczysz się podstaw prawa i zarządzania strategicznego. Prezentacje publiczne wykorzystasz w skutecznym i efektywnie pełnieniu funkcji kierowniczych. Nauczysz się podejmować trafne decyzje w organizacji. Będziesz potrafił/-a stosować instrumenty i narzędzia marketingowe.

 W ramach studiów masz możliwość uzyskania certyfikatu Prince2 ®, ECDL Zarządzanie projektami oraz ECDL IT-Security.

Nasze atuty

Dajemy ci możliwość kontynuowania nauki na studiach II stopnia (magisterskich) na kierunkach Administracja, Pedagogika i Zarządzanie.

Absolwenci o nas

avatar studencki  Ukończenie studiów na kierunku zarządzanie było dla mnie impulsem do założenia własnej firmy. To było świetne posunięcie.
avatar studencki  Super czas, świetni ludzie, znajomości na całe życie, także te biznesowe. Włodkowic to był bardzo dobry wybór.
avatar studencki

Polecam studia na kier. zarządzanie. Dużo praktycznej wiedzy i narzędzi od wykładowców, które przydały mi się bardzo w pracy. Najpierw studiowałem zarządzanie na studiach licencjackich, po ich ukończeniu bez zastanowienia zapisałem się na studia magisterskie na tym kier. specjalność zarządzanie projektem. Duży plus za zajęcia w formie hybrydowej tj. wykłady on-line, a ćwiczenia i projekty w murach uczelni. W sumie 5 lat spędzonych w tej szkole było owocne i dzisiaj procentuje w mojej pracy. Jeśli ktoś się zastanawia nad kierunkiem zarządzanie na tej Uczelni, to naprawdę polecam. Warto. (opinia z serwisu www.opinieouczelniach.pl)

 zadowolenie

przygotowanie do pracy

Aplikuj

  1. Przygotuj dokumenty do rejestracji internetowej:
    • świadectwo dojrzałości
    • dowód osobisty
    • zdjęcie legitymacyjne w formie elektronicznej
  2. Przejdź do E-REKRUTACJI otwiera się w nowej karcie i wypełnij formularz rekrutacyjny
  3. Dostarcz wymagane dokumenty (pocztą elektroniczną Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. / pocztą tradycyjną lub osobiście)

Czesne

Czesne w roku akademickim 2024/25 wynosi 2580 zł za semestr.

Sprawdź, jak obniżyć czesne

Opłaty w ratach


Wpisowe

Jednorazowa, bezzwrotna opłata rekrutacyjna z tytułu podjęcia studiów w Szkole Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku wynosi 85 zł. Wpłaty prosimy dokonywać na numer konta:

Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku
al. Kilińskiego 12, 09-402 Płock
Santander Bank Polska s.a. 78 1090 1333 0000 0000 3300 9288

Kontakt  

Filia w Wyszkowie - Sekretariat Komisji Rekrutacyjnych
ul. Geodetów 45A , 07-200 Wyszków
661 121 122 - dyżur poniedziałek - niedziela w godz. 8:00 - 18:00
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

czynny:
poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek w godz. 8:00 - 15:00
środa w godz. 8:00 - 17:00

Aktualności

Polityka prywatności | Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023 Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku.

Strona internetowa Szkoły Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku została sfinansowana w ramach realizacji projektu:  „Równość w edukacji 2.0 - kompleksowy program wsparcia w zakresie dostępności w Szkole Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, Oś Priorytetowa III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych