Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica

Jesteś tutaj:

Rekrutacja krok po kroku

 1. Przygotuj dokumenty do rejestracji internetowej:
  • świadectwo dojrzałości
  • dowód osobisty
  • zdjęcie legitymacyjne w formie elektronicznej
 2. Przejdź do E-REKRUTACJI otwiera się w nowej karciei wypełnij formularz rekrutacyjny
 3. Dostarcz wymagane dokumenty (pocztą elektroniczną Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. / pocztą tradycyjną lub osobiście)

O specjalności

Studia w formie stacjonarnej
I stopnia (3,5-letnie) inżynier

Studia w formie niestacjonarnej
I stopnia (3,5-letnie) inżynier

Absolwenci  inżynierskich  studiów na kierunku Informatyka posiadają wiedzę z zakresu budowy i funkcjonowania współczesnych systemów komputerowych, systemów operacyjnych, sieci komputerowych, baz danych, algorytmów, języków programowania. Posiadają umiejętności programowania komputerów, projektowania i implementacji aplikacji internetowych, systemów automatyki, programowania komputerów jednoukładowych i robotów. Uzyskują wiedzę z zakresu bezpieczeństwa systemów informatycznych i kryptografii,  sztucznej inteligencji, grafiki komputerowej. Dzięki wiedzy i umiejętności z zakresu inżynierii oprogramowania, cyfrowej dokumentacji technicznej, komunikacji człowiek-komputer, pracy zespołowej, wykonywania projektów informatycznych oraz pracy w środowisku międzynarodowym są praktycznie przygotowani  do aktywnego udziału w realizacji projektów informatycznych.

Absolwent specjalności Cyberbezpieczeństwo dodatkowo nabywa wiedzę i umiejętności z zakresu bezpieczeństwa oprogramowania i testów penetracyjnych, projektowania i eksploatacji bezpiecznych sieci teletransmisyjnych, administracji sieciami komputerowymi, wirtualizacji i rozwiązań chmurowych, ochrony i zarządzania bezpieczeństwem cyberprzestrzeni przedsiębiorstw.

Czesne

Czesne na kierunku Informatyka, specjalność Cyberbezpieczeństwo wynosi za semestr:

 • 2300 zł (studia dzienne)
 • 2300zł (studia zaoczne)

Sprawdź opłaty

Wpisowe

Jednorazowa, bezzwrotna opłata rekrutacyjna z tytułu podjęcia studiów w Szkole Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku wynosi 85 zł.

Wpłaty prosimy dokonywać na numer konta:

Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku
Al. Kilińskiego 12, 09-402 Płock

Santander Bank Polska s.a. 78 1090 1333 0000 0000 3300 9288

Istnieje także możliwość uregulowania opłaty rekrutacyjnej na miejscu w Uczelni, przy składaniu dokumentów.

Kontakt

Sekretariat Komisji Rekrutacyjnej

09-402 Płock, al. Kilińskiego 12,
budynek A, pokój nr 1
tel. 24 36 64 100, 36 64 150
661 121 122

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skype: rekrutacja.swpw

czynny:
poniedziałek - piątek w godz. 8:00 - 15:00

Aktualności

Fanpage Facebook (otwiera się w nowej karcie)Kanał You Tube (otwiera się w nowej karcie)Polityka prywatności | Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021 Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku.