Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica

Jesteś tutaj:

Biblioteka SWPW uprzejmie informuje, że od 6 listopada 2023 roku uruchomiła dostęp do IBUK Libra.

Z serwisu IBUK Libra (www.libra.ibuk.pl) można korzystać w Bibliotece SWPW w Płocku oraz w Filiach (Iława, Wyszków), ale także poza biblioteką po otrzymaniu kodu PIN do zdalnego logowania. Kody są udostępniane po zgłoszeniu na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., bądź można uzyskać je w Bibliotece SWPW w Płocku i w filiach.

By korzystać z  publikacji w bibliotece, jak i poza nią, należy założyć jednorazowe konta osobiste myIBUK, umożliwiającego m.in. korzystanie z zaawansowanych funkcji do pracy z tekstem (dodawanie zakładek, zaznaczanie fragmentów tekstu, wprowadzanie własnych notatek, tagowanie fragmentów, wyszukiwanie w tekście).

IBUK Libra – rejestracja i logowanie dla posiadaczy kodów PIN – film instruktażowy 

Libra – pomoc 

Jak uzyskać dostęp do IBUK Libra?

Trzeba wejść na stronę http://libra.ibuk.pl, następnie zalogować się na swoje konto MyIbuk i wpisać PIN uzyskany w bibliotece, wówczas otrzymuje się bezpłatny dostęp do tych publikacji (Biblioteka SWPW umożliwia dostęp do 604 pozycji).

Aktualności

Polityka prywatności | Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023 Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku.

Strona internetowa Szkoły Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku została sfinansowana w ramach realizacji projektu:  „Równość w edukacji 2.0 - kompleksowy program wsparcia w zakresie dostępności w Szkole Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, Oś Priorytetowa III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych