e-dyplomy - Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica

e-dyplomy

E-Dyplomy stają się faktem, nowym standardem dla szkolnictwa wyższego. Uruchomienie systemu e-Dyplomów zostało ogłoszone podczas konferencji dla przedstawicieli uczelni, która odbyła się w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Od 1 stycznia 2027 r. elektroniczny dyplom stanie się podstawową formą dokumentu wydawanego przez uczelnie.

Podczas konferencji Szkołę Wyższą im. Pawła Włodkowica w Płocku reprezentował dr inż. Robert Żak, Prorektor ds. kształcenia.

Elektroniczne dyplomy ułatwią dostęp do dokumentów potwierdzających wykształcenie, usprawnią potwierdzanie kwalifikacji, zwiększą bezpieczeństwo i ograniczą ryzyko fałszerstw.

spotkanie w ministerstwie
oplus_0

Zobacz także

Fundusze Europejskie
Flaga Polski
UE - Europejski Fundusz Społeczny

Polityka prywatności

| Wszelkie prawa zastrzeżone © 2026 Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku.