UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku w ramach Projektu „Równość w edukacji 2.0 - kompleksowy program wsparcia w zakresie dostępności w Szkole Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku” zaprasza do skorzystania z indywidualnych konsultacji psychologicznych w ramach wsparcia edukacyjnego dla studentów i pracowników Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku z różnymi rodzajami niepełnosprawności.

Planuje się średnio 8 godzin konsultacji psychologicznych miesięcznie. Przewidywany czas konsultacji uzależniony będzie od indywidualnych potrzeb.

W ramach wsparcia będzie m.in:

  • możliwość indywidualnych rozmów z psychologiem osób, które przeżywają trudności ze względu na zwiększony poziom stresu, lęku, napięcia, mają problemy emocjonalne, mają trudności w relacjach z innymi ludźmi, poszukują wsparcia w sytuacjach kryzysowych lub chcą się rozwijać i wzmacniać poczucie własnej wartości,
  • określenie czynników zaistnienia w/w problemów i trudności związanych z ich rozwiązaniem,
  • pomoc uczestnikowi konsultacji w poszukiwaniu sposobów rozwiązania napotkanych trudności, o udzielenie profesjonalnego wsparcia.


Indywidualne konsultacje psychologiczne
mgr Paula Dobaczewska
pauladobaczewska@wp.pl 

W związku z istniejącą w kraju sytuację epidemiczną konsultacje odbywają się w formie zdalnej na platformie WLODEK (www.wlodek.edu.pl). Konsultacje są dostępne po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.