Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica

Jesteś tutaj:

Koło Expert

Koło Studenckie EXPERT działa przy Kolegium Zarządzania i Bezpieczeństwa Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku.

Zarząd Koła to:

Kęsicka Jolanta – Przewodnicząca, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 667 739 492
Tomczak Monika - Wiceprzewodnicząca
Kawski Piotr – Skarbnik
Czerniakowska Katarzyna - Sekretarz

Celem Koła jest umożliwienie jego członkom rozwijania i pogłębiania wiedzy, zwłaszcza z zakresu zarządzania projektami, zarządzania zasobami ludzkimi oraz przedsiębiorczości. Poprzez działalność Koła kształtowane są również osobowości zaangażowanych w nią osób tak, aby stawały się jednostkami kreatywnymi, zdecydowanymi, konsekwentnymi, zmierzającymi do wytyczonego celu oraz o ponadprzeciętnych zdolnościach interpersonalnych.

Powyższe cele Koło realizuje poprzez:

  • wspólną działalność samokształceniową,
  • udział w badaniach naukowych,
  • organizowanie seminariów, konferencji, odczytów, szkoleń, warsztatów związanych z celami Koła,
  • udział członków Koła przy sporządzaniu projektów przez lokalne organizacje pozarządowe, warunkujących pozyskiwanie zewnętrznych źródeł finansowania ich działalności.

Osoby zainteresowane przyłączeniem się do społeczności Koła Studenckiego EXPERT oraz czynnym działaniem na rzecz realizacji jego celów zapraszamy do kontaktu przez stronę i grupę na Facebooku pod linkiem:
https://www.facebook.com/pg/expert.wlodkowic/about/

Zachęcamy również do uczestniczenia w spotkaniach Koła.
Siedziba Koła i jego organów znajduje w Szkole Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku
al. Kilińskiego 12, budynek A, pok. 48

Aktualności

Fanpage Facebook (otwiera się w nowej karcie)Kanał You Tube (otwiera się w nowej karcie)Polityka prywatności | Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021 Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku.

Strona internetowa Szkoły Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku została sfinansowana w ramach realizacji projektu:  „Równość w edukacji 2.0 - kompleksowy program wsparcia w zakresie dostępności w Szkole Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, Oś Priorytetowa III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych