Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica

Jesteś tutaj:

Akademickie Koło PCK

Akademickie Koło Polskiego Czerwonego Krzyża

Akademickie Koło Polskiego Czerwonego Krzyża (AK PCK) działa na Uczelni od roku marca 2008 r. Podstawowym celem koła jest aktywizacja środowiska studenckiego w zakresie działań na rzecz PCK. Koło ściśle współpracuje z Akademickim Kołem Studentów i Absolwentów i Parlamentem Studentów. AK PCK zorganizowało m in. zbiórki charytatywne, oddawania krwi tzw. „Wampiriada”.

Opiekunem koła jest dr Marianna Cichocka.

Zarząd koła serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do udziału w pracach na rzecz koła i Uczelni.

Akademickie Koło Polskiego Czerwonego Krzyża
Płock, Al. Kilińskiego 12 (szczyt budynku B od strony hali sportowej)
tel. 785-541-433
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekcja pierwszej pomocy

Sekcja Pierwszej Pomocy Akademickiego Koła PCK realizuje jedno z głównych zadań Polskiego Czerwonego Krzyża tj. uświadamianie jaka ważna jest wiedza i umiejętności z zakresu udzielania pierwszej pomocy.
Chcesz nauczyć się pierwszej pomocy, doskonalić swoje umiejętności i pomóc promować ideę udzielania pierwszej pomocy dołącz do Sekcji Pierwszej Pomocy AK PCK.

Kontakt:
dr Daria Domosławska - Instruktor Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża, Wydział Wychowania Fizycznego

Monika Ulicka - Członek AK PCK, Instruktor Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża
tel.: 785-541-433

Aktualności

Fanpage Facebook (otwiera się w nowej karcie)Kanał You Tube (otwiera się w nowej karcie)Polityka prywatności | Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021 Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku.

Strona internetowa Szkoły Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku została sfinansowana w ramach realizacji projektu:  „Równość w edukacji 2.0 - kompleksowy program wsparcia w zakresie dostępności w Szkole Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, Oś Priorytetowa III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych