Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica

Jesteś tutaj:

Biblioteka SWPW uprzejmie informuje o uruchomieniu dostępu testowego do IBUK Libra, który potrwa do końca marca 2023 r. 

Z serwisu IBUK Libra (www.libra.ibuk.pl) można korzystać w Bibliotece SWPW w Płocku, a także w Filiach (Iława, Wyszków), ale także poza biblioteką po otrzymaniu kodu PIN do zdalnego logowania. Kody są udostępniane po zgłoszeniu na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

By uzyskać dostęp do publikacji w bibliotece, jak i poza nią, należy założyć jednorazowe konta osobiste myIBUK, umożliwiającego m.in. korzystanie z zaawansowanych funkcji do pracy z tekstem odawanie zakładek, zaznaczanie fragmentów tekstu, wprowadzanie własnych notatek, tagowanie fragmentów, wyszukiwanie w tekście).

IBUK Libra – rejestracja i logowanie dla posiadaczy kodów PIN – film instruktażowy 

Libra – pomoc 

Jak uzyskać dostęp do IBUK Libra?

Trzeba wejść na stronę http://libra.ibuk.pl, następnie zalogować się na swoje konto MyIbuk i wpisać PIN uzyskany w bibliotece. Wówczas otrzymuje się bezpłatny dostęp do tych publikacji, na które licencję posiada DBP (prawie 3000 tytułów).

rekrutacja

STUDIA PIERWSZEGO (LICENCJAT, INŻYNIER)
I DRUGIEGO (MAGISTER) STOPNIA
ORAZ JEDNOLITE MAGISTERSKIE

Iława

661 121 122

(wyłącznie w sprawach rekrutacji)

Wyszków

661 121 122

(wyłącznie w sprawach rekrutacji)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Fanpage Facebook (otwiera się w nowej karcie)Kanał You Tube (otwiera się w nowej karcie)Polityka prywatności | Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021 Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku.

Strona internetowa Szkoły Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku została sfinansowana w ramach realizacji projektu:  „Równość w edukacji 2.0 - kompleksowy program wsparcia w zakresie dostępności w Szkole Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, Oś Priorytetowa III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych