UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku, Filia w Iławie w październiku 2019 r. została członkiem-partnerem partnerstwa lokalnego koordynowanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Olsztynie.
PAKT dla Rozwoju Poradnictwa Zawodowego jest wojewódzką platformą współpracy praktyków poradnictwa zawodowego, opiera się na dobrowolnym porozumieniu, tj. deklaracji kilkudziesięciu niezależnych od siebie instytucji i organizacji, które zobowiązały się do współpracy na rzecz rozwoju poradnictwa zawodowego.
Głównym celem powołania, a następnie funkcjonowania partnerstwa jest zintegrowanie środowisk zaangażowanych w rozwiązywanie problemów związanych z doradztwem zawodowym w województwie poprzez współpracę instytucji rynku pracy i edukacji, a także połączenie sił, pomysłów i przedsięwzięć prowadzących do podniesienia jakości i efektywności poradnictwa zawodowego na Warmii i Mazurach. Pakt ma pełnić rolę ogniwa spajającego działania praktyków doradztwa zawodowego reprezentujących różne instytucje i organizacje.

21 lutego b.r w siedzibie Wydziału Nauk Humanistyczno-Społecznych Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. Janusza Korczaka w Olsztynie odbyło się spotkanie członków Paktu Dla Rozwoju Poradnictwa Zawodowego.
Spotkanie rozpoczęło się uroczystym powitaniem licznie przybyłych uczestników przez Wiesława Drożdżyńskiego – Wicedyrektora Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Olsztynie, który w swym wystąpieniu podkreślili potrzebę i znaczenie współpracy członków PAKTu.
W pierwszej części spotkania wystąpił Pan Radosław Gruss – Kierownik Oddziału Promocji Zdrowia i Oświaty Zdrowotnej Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Olsztynie, który wygłosił prelekcję pn. „Wpływ niebezpiecznych substancji zawartych w suplementach diety, napojach energetyzujących oraz e-papierosach na funkcjonowanie człowieka”.
Druga część spotkania miała charakter warsztatowy. Liderzy zespołów podsumowali działania zrealizowane przez zespoły zadaniowe paktu w 2019 roku. Następnie poszczególne zespoły opracowały zadania na kolejny rok 2020.

Zaproszenie na inaugurację

Zapraszamy na transmisję  Nadzwyczajnego Posiedzenia Senatu z okazji XXIX Inauguracji Roku Akademickiego...

WIĘCEJ

Grywalizacja w edukacji na odległość

14 maja 2020 roku odbyło się webinarium o nazwie „Nowa...

WIĘCEJ

Wypożyczalnia otwarta

UWAGA! BIBLIOTEKA Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Plocku uruchamia WYPOŻYCZALNIĘ. Wypożyczalnia...

WIĘCEJ

W trosce o ochronę zdrowia społeczności akademickiej

Epidemia koronawirusa niesie wiele osobistych i zbiorowych zagrożeń. Skuteczne przeciwdziałanie...

WIĘCEJ

Koncepcje współczesnej dydaktyki

1 marca 2020 r. w wyszkowskiej Filii SWPW odbyło się...

WIĘCEJ

Włodkowic członkiem Paktu dla Rozwoju Poradnictwa Zawodowego

Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku, Filia w Iławie...

WIĘCEJ