UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Nadzwyczajna sytuacja epidemiologiczna zmusza nas do podejmowania odważnych decyzji i realizacji dotychczasowych zadań w inny, niestandardowy sposób. Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego ponownie przedłużył okres zawieszenia realizacji zajęć na uczelniach i zalecił prowadzenie ich z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.
Społeczność akademicka Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica jest do tego przygotowana. Posiadamy odpowiednią infrastrukturę, a od 2009 roku korzystamy już z dedykowanego naszym studentom portalu e-learningowego WLODEK. Za jego pomocą dostarczamy studentom materiały dydaktyczne, przekazuje zadania do wykonania, dyskutujemy na forum lub w czat roomach. Ze względu na zawieszenie wykładów w formie tradycyjnej zintensyfikowaliśmy nasze poczynania i wprowadziliśmy dodatkowe zajęcia on-line w formie webinariów. Do prowadzenia zajęć w tej formie przygotowani są i wykładowcy, i studenci. Zmodyfikowane plany zajęć pozwalają nam na przeniesienie „życia uczelni” do sieci. Jesteśmy na bieżąco z naszymi studentami, którzy wykazują się dużym zrozumieniem sytuacji.
Wierzymy, że ta trudna sytuacja wkrótce się skończy i będziemy mogli kontynuować kształcenie tradycyjne, wspomagane jak dotychczas nauczaniem na odległość. Na razie dokładamy wszelkich starań, aby proces kształcenia był kontynuowany na dotychczasowym, wysokim poziomie.

Informacja dla czytelników

Uwaga! Zazwyczaj maj miesiącem bez kar, a w Wypożyczalni Biblioteki SWPW...

WIĘCEJ

Grywalizacja w edukacji na odległość

14 maja 2020 roku odbyło się webinarium o nazwie „Nowa...

WIĘCEJ

O edukacji zdalnej i rekrutacji

Zapraszamy do obejrzenia rozmowy z dr. inż. Robertem Żakiem, prorektorem...

WIĘCEJ

Wypożyczalnia otwarta

UWAGA! BIBLIOTEKA Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Plocku uruchamia WYPOŻYCZALNIĘ. Wypożyczalnia...

WIĘCEJ

Zajęcia on-line

Nadzwyczajna sytuacja epidemiologiczna zmusza nas do podejmowania odważnych decyzji i...

WIĘCEJ

W trosce o ochronę zdrowia społeczności akademickiej

Epidemia koronawirusa niesie wiele osobistych i zbiorowych zagrożeń. Skuteczne przeciwdziałanie...

WIĘCEJ