UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku realizuje projekt pn. „Opracowanie i prezentacja danych” (umowa nr: POWR.03.01.00-00-W063/18-00).

Celem projektu jest przygotowanie, opracowanie, przetestowanie i wdrożenie na platformie PolskiMOOC jednego kursu z zakresu opracowywania i prezentacji danych w formie e-learnigu/ MOOC w okresie od 04 maja 2020 r. do 28 lutego 2022 r. Projekt obejmuje swoim zakresem stworzenie i realizację masowego otwartego kursu edukacyjnego (MOOC) dostępnego dla wszystkich chętnych.
Zaplanowano. Iż w ramach opracowanego i wdrożonego kursu weźmie w nim udział 150 osób. Realizacja kursu przyczyni się do zmiany nastawienia pracowników do zespołowej pracy polegającej na zdobywaniu, analizowaniu i przetwarzaniu danych oraz
ich przedstawianiu w raportach i w trakcie wystąpień wspomaganych prezentacjami. Uczestnicy nabędą podstawową wiedzę na temat:
- pracy z informacjami
- legalności ich wykorzystania
- zespołowej pracy w aplikacjach chmurowych
- wizualizacji danych
- tworzeniu dobrych raportów i prezentacji
- wystąpień publicznych.
Zyskają umiejętności:
- wyszukiwania i analizowania danych
- przetwarzania danych w edytorach i arkuszach
- właściwego dobierania oraz wykorzystania kolorów, typografii oraz diagramów
- wykonywania poprawnych raportów
- przygotowywania ciekawych prezentacji
- właściwego zachowania się w trakcie wystąpienia publicznego.

Wartość projektu: 144 347,50 zł, dofinansowanie ze środków UE: 138 369,50 zł. Projekt jest realizowany w okresie 04.05.2020 do 28.02.2022r.