Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica

Jesteś tutaj:

Kampus w Płocku

Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica (SWPW) w Płocku została założona w 1992 r. SWPW to jednostka macierzysta w Płocku i dwie Filie: w Wyszkowie i Iławie. Istotnym elementem w zakresie dbałości o komfort studiowania jest niewątpliwie baza lokalowa, jaką posiada Uczelnia. W przypadku SWPW stanowi ona ponad 30.000 mkw. Jest to zwarty kompleks obiektów położnych w centrum Płocka, jednego z najstarszych miast w Polsce.

Szkoła jako jedna z nielicznych wśród uczelni niepublicznych posiada pełnowymiarową halę sportową z zapleczem rekreacyjnym, socjalnym i hotelowym. Na terenie kampusu znajduje się Biblioteka akademicka. Uczelnia dysponuje także nowoczesnym akademikiem.

W obiektach SWPW wprowadzone zostały udogodnienia architektoniczne, umożliwiające swobodne poruszanie się po nich studentom niepełnosprawnym.

Baza lokalowa SWPWBaza lokalowa SWPWBaza lokalowa SWPWBaza lokalowa SWPW

Aktualności

Fanpage Facebook (otwiera się w nowej karcie)Kanał You Tube (otwiera się w nowej karcie)Polityka prywatności | Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021 Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku.

Strona internetowa Szkoły Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku została sfinansowana w ramach realizacji projektu:  „Równość w edukacji 2.0 - kompleksowy program wsparcia w zakresie dostępności w Szkole Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, Oś Priorytetowa III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych