Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica

Jesteś tutaj:

Akademik

Dom Studencki SWPW

To nowoczesny kompleks położony w centrum miasta. Usytuowanie Akademika w spokojnej dzielnicy, u zbiegu ulic Misjonarskiej i Padlewskiego, gwarantuje komfortowe warunki do studiowania oraz wypoczynku. Dużą zaletą  jest bliskość  od kampusu Uczelni.
W każdym pokoju znajduje się łącze internetowe. Funkcjonalne i nowoczesne wyposażenie zapewnia studentom świetne warunki do pracy.


W podziemiach budynku zlokalizowana jest część klubowa. W skład kompleksu wchodzą ponadto: parking oraz teren rekreacyjno – wypoczynkowy, przystosowany do urządzania imprez plenerowych. Budynek wyposażony jest w system stałego monitoringu. Akademik przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Podania o zakwaterowanie w Domu Studenckim należy kierować do Kierownika Akademika i składać w Sekretariacie Wydziałowych Komisji Rekrutacyjnej - budynek A, pokój nr 1.

Akademik Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku
ul. Misjonarska 9
tel. (0 24) 366 42 05 (portiernia)
(0 24) 366 42 06 (kierownik)

Cennik noclegów w Akademiku SWPW"

(w terminie roku akademickiego)

1 doba (1 osoba) nocleg  dla studentów niestacjonarnych
studenci SWPW 40 zł
studenci PWSZ w Płocku 45 zł
studenci innych uczelni 65 zł
Miesiąc (1 osoba)
Pokój 2-osobowy zamieszkały przez 1 osobę studenci SWPW  340 zł
studenci innych uczelni 430 zł
Pokój 3-osobowy zamieszkały przez 1 osobę studenci SWPW 460 zł
studenci innych uczelni 570 zł
Pokój 1-osobowy studenci SWPW 250 zł
studenci innych uczelni 350 zł
Pokój 2,3-osobowy (jedno miejsce) studenci SWPW 230 zł
 studenci innych uczelni 320 zł
Pokój 3-osobowy zamieszkały przez 2 osoby studenci SWPW 660 zł
studenci innych uczelni 740 zł

Kaucja zwrotna - 300 zł - wpłata przed zamieszkaniem w Akademiku

 

Aktualności

Fanpage Facebook (otwiera się w nowej karcie)Kanał You Tube (otwiera się w nowej karcie)Polityka prywatności | Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021 Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku.

Strona internetowa Szkoły Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku została sfinansowana w ramach realizacji projektu:  „Równość w edukacji 2.0 - kompleksowy program wsparcia w zakresie dostępności w Szkole Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, Oś Priorytetowa III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych