UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

ark_znak

 

Akademia Rozwoju Kompetencji (ARK) to projekt, na realizację którego Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku pozyskała fundusze ze środków unijnych. ARK dotyczył bezpłatnych studiów dziennych.

Proponowaliśmy studia na dwóch nowoczesnych specjalnościach, tj. zarządzanie projektem i administracja samorządowa.

 

Był to kolejny wieloletni projekt rozwojowy realizowany przez Szkołę Wyższą im. Pawła Włodkowica w Płocku współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Na jego realizację w okresie pięciu lat pozyskano blisko 12 mln zł z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

 

Głównych celem projektu było wdrożenie nowoczesnych programów kształcenia, które jak najlepiej przygotowują absolwentów do funkcjonowania na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy. W ramach projektu przewidziano całkowicie bezpłatne dzienne studia licencjackie dla 360 studentów (po 120 osób przez trzy lata) na dwóch specjalnościach: Zarządzanie projektem na Wydziale Zarządzania, Administracja samorządowa na Wydziale Administracji.

W celu wzmocnienia praktycznych elementów nauczania przewidziano w trakcie studiów szereg spotkań panelowych z pracodawcami dotyczących perspektyw rozwojowych rynku pracy dla specjalistów danej branży. Ponadto zaplanowano, iż wszyscy studenci wezmą udział na w czterotygodniowych praktykach w przedsiębiorstwach i instytucjach oraz 20% studentów skorzystać będzie mogło z 3-miesięcznych staży, w ramach których otrzymają wynagrodzenie do 2400 zł brutto na miesiąc.

W ramach projektu „Akademia Rozwoju Kompetencji” przewidziano również wdrożenie nowoczesnego modelu zarządzania jakością w uczelni, czyli wdrożenie informatycznego modelu obsługi studenta (m.in. zautomatyzowanie czynności związanych z obsługą studenta oraz usprawnienie komunikacji pomiędzy studentem i uczelnią: program do kompleksowej obsługi uczelni wyposażony w moduły tj.: rekrutacja, dziekanat, elektroniczna legitymacja studencka, kasa, rozliczenie studentów, planowanie zajęć itp.).  Partnerem projektu było Towarzystwo Naukowe Płockie.

 

 

ark_stopka

 

Projekt współfinansowany ze środkó Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

 

Pozytywna ocena Informatyki

Miło nam poinformować, że kierunek INFORMATYKA po raz kolejny otrzymał...

WIĘCEJ

Pisanie i czytanie w pedagogice Montessori

"Pisanie i czytanie w pedagogice Montessori" to temat dwuczęściowych warsztatów...

WIĘCEJ

Ciekawa pozycja na rynku wydawniczym

Polecamy Państwa uwadze nową, ciekawą pozycję na rynku wydawnicznym. Sławomir ZalewskiKontrola...

WIĘCEJ

Wsparcie dla studentów

Szanowni Państwo,uprzejmie informujemy, że w Szkole Wyższej im. Pawła Włodkowica...

WIĘCEJ

Pozytywna ocena dla pedagogiki

Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej, po zapoznaniu się z raportem zespołu...

WIĘCEJ

Dyplom dla Płocka

Drodzy studenci, ogłoszono XVI edycję konkursu „Dyplom dla Płocka” na...

WIĘCEJ