UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku objęła patronatem naukowym Uniwersytet Trzeciego Wieku w Małej Wsi, działający na terenie Powiatu Płockiego. Doceniając znaczenie edukacji ustawicznej Uczelnia podjęła wspólnie z UTW działania w realizacji inicjatywy obywatelskiej mieszkańców Powiatu Płockiego w zakresie dokształcania i aktywizacji osób starszych, które pragną nadal rozwijać swoją wiedzę i zainteresowania.
W ramach zwartego porozumienia Uczelnia wydelegowała swojego przedstawiciela do Rady Programowo – Naukowej. Współpraca Włodkowica z Uniwersytetem będzie odbywać się wielopłaszczyznowo. Przedstawicieli Uczelni będą uczestniczyć w ważnych wydarzeniach organizowanych przez UTW. Uczelnia będzie udzielać wsparcia przy ustalaniu programu edukacyjnego Uniwersytetu. Będzie także rekomendować wykładowców do prowadzenia zajęć w ramach UTW. Słuchacze będą mieli również możliwość uczestnictwa w wybranych zajęciach prowadzonych przez SWPW. Planowana jest współpraca w zakresie pozyskiwania grantów na działalność statutową UTW.
Uniwersytet Trzeciego Wieku włącza osoby starsze do systemu kształcenia ustawicznego poprzez prowadzenie edukacji w różnych dziedzinach nauki. Rozwija sprawność intelektualną, psychiczną i fizyczną osób starszych oraz poprawia ich jakość życia. Co istotne podejmowane działania zmierzają do utrzymywania, nawiązywania i zacieśniania więzi i kontaktów między osobami starszymi a młodym pokoleniem.

Grant dla naszego wykładowcy

Wykładowca naszej uczelni, dr Tadeusz  Milke otrzymał grant badawczy na...

środa, 20 czerwiec 2018

WIĘCEJ

Tak dla sali koncertowej

W dn. 28 maja 2018 r. Senat Szkoły Wyższej im...

wtorek, 29 maj 2018

WIĘCEJ

Nie stój - inwestuj!

8 kwietani 2018 r. nasi studenci uczestniczyli w wykładzie zatytułowanym...

piątek, 13 kwiecień 2018

WIĘCEJ

Religia a biznes

W dniu 24 marca 2018 roku odbyło się seminarium na...

piątek, 13 kwiecień 2018

WIĘCEJ

Konkurs na granty badawcze

Informujemy, że Prezydent Miasta Płocka ogłosił konkurs na granty badawcze...

wtorek, 06 luty 2018

WIĘCEJ

Włodkowic patronem naukowym Uniwersytetu Trzeciego Wieku powiatu płockiego

Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku objęła patronatem naukowym...

środa, 04 październik 2017

WIĘCEJ